XXII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz / Arena Gliwice 05.03-06.03.2022

XXII Gliwickie Targi Budownictwa,
Instalacji, Wnętrz

Oferta Targowa
XXII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz / Arena Gliwice 05.03-06.03.2022

Szanowni Państwo

od 1993 roku jesteśmy jednym z najbardziej liczących się organizatorów lokalnych targów budowlanych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu branży wystawienniczej cyklicznie organizujemy Gliwickie Targi Budownictwa, które będą mieć swoją dwudziestą pierwszą edycję w roku 2020. Nasze metody promowania targów są oparte o wiedzę i doświadczenie, która wpływa na wysoki poziom Międzynarodowych Gliwickich Targów Budownictwa o czym świadczy wysoka liczba zwiedzających w minionych latach. Proponujemy udział w wydarzeniu którego miejscem będzie nowoczesny obiekt mieszczący się przy skrzyżowaniu autostrady A1 i A4 czyli HALA ARENA GLIWICE. Miejsce, które zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne tak, by wszelkiego rodzaju imprezy targowe, konferencyjne, wystawiennicze mogły odbywać się na najwyższym poziomie. Gliwice jako jedno z czternastu miast wchodzą w skład Metropolii Silesia, największego organizmu wielkomiejskiego w tej części Europy.Powierzchnia targowa będzie obejmować blisko 4 tys. m/kw. Promocja targów to szeroka reklama zewnętrzna oraz internetowa od bilbordów przez radio, prasę, media społecznościowe czy portale branżowe.

Założeniem Targów jest zaprezentowanie na jednym poziomie Firm z branży:

  • budowlanej
  • nstalacyjnej
  • wnętrzarskiej.

Przewidziane zostały liczne konferencje oraz debaty, które będą organizowane przy współpracy z Współgospodarzem Targów Miastem Gliwice oraz z Politechniką Śląską.

BRANŻOWY ZAKRES TARGÓW:

  • PANEL DOM – czyli materiały budowlane , dachy, termoizolacje , materiały wykończeniowe, chemia budowlana, kominy, okna i przeszklenia, drzwi , bramy , rolety zewnętrzne i wewnętrzne, odkurzacze centralne, systemy inteligentnego domu,
  • PANEL EKODOM – kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła, wentylacja i rekuperatory, systemy CO, kominki, kotły ECO DESIGN.
  • PANEL OTOCZENIE – ogrodzenia systemowe, kostka brukowa, oświetlenie, systemy alarmowe, zadaszenia tarasowe, wiaty , systemy nawadniania ogrodów, projektanci ogrodów. I wielu innych z ogólnie rozumianej branży budowlanej.

BRANŻOWA, DYNAMICZNA, MOCNO UGRUNTOWANA IMPREZA TARGOWA NA ŚLĄSKU

Lokalizacja

ircc login

Termin Targów: 05-06 marca
Lokalizacja: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Godziny otwarcia:

10.00 do 16.00

towarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych
XXII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz / Arena Gliwice 05.03-06.03.2022

Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych wspiera swoich członków w dziedzinie remontów i wykańczania wnętrz. W swoich szeregach mają wykonawców, inwestorów, majsterkowiczów, hobbystów, handlowców. Dzięki posiadanej wiedzy swoich członków Stowarzyszenie prowadzi fora , na których można porozmawiać o wiedzy i tematach technicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SSRW na naszych Gliwickich Targach oraz do kontaktu ze Stowarzyszeniem

https://ssrw.pl/

Śląska Izba Budownictwa

Od kilku lat mamy przyjemność współpracować ze Śląską Izbą Budownictwa w Katowicach. Działalność Izby jest ukierunkowana na współpracę kooperacyjną firm członkowskich, ich publiczną promocję, świadczenie im pomocy doradczej i szkoleniowej wraz z reprezentowaniem i ochroną ich interesów wobec organów władzy państwowej i samorządowej oraz innych uczestników obrotu gospodarczego. Ślaska Izba Budownictwa bierze czynny udział w naszych targach w Gliwicach, poprzez prezentację na stoisku, prelekcje, a także promocje firm członkowskich izby. Mamy przyjemność gościć również Pana Prezydenta Izby, który wraz z nami odwiedza stoiska firm, rozmawia z ich przedstawicielami, a także wręcza nagrody. Są to zazwyczaj statuetki dedykowane specjalnie pod nasze Targi w Gliwicach. Jest to wyróżnienie cenione przez naszych wystawców.

XXII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz / Arena Gliwice 05.03-06.03.2022
Przejdź do góry