Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

Gliwickie Targi Budownictwa
Expobud

Lokalizacja

ircc login

Termin Targów: 14-15 września
Lokalizacja: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Godziny otwarcia:

sobota 10.00 do 16.00

niedziela 10.00 do 16.00

O targach
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

EXPOBUD to JESIENNY projekt Gliwickich Targów Budownictwa, które od dwudziestu lat wpisały się w cykliczny kalendarz największych targów budowlanych na śląsku. To co chcemy zaproponować to projekt , którego miejscem będzie nowoczesny obiekt mieszczący się przy skrzyżowaniu autostrady A1 i A4 czyli HALA  PREZERO ARENA GLIWICE.

Miejsce, które zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne tak by wszelkiego rodzaju imprezy targowe , konferencyjne, wystawiennicze mogły odbywać się na najwyższym poziomie. Gliwice jako jedno z czternastu miast wchodzą w skład Metropolii Silesia, największego organizmu wielkomiejskiego w tej części Europy. Założeniem EXPOBUD czyli Targów Budownictwa i Architektury jest zaprezentowanie na jednym poziomie Firmy z branży budowlanej, instalacyjnej, wnętrz.

Fachowcy na targach
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych wspiera swoich członków w dziedzinie remontów i wykańczania wnętrz.

W swoich szeregach mają wykonawców, inwestorów, majsterkowiczów, hobbystów, handlowców.

Dzięki posiadanej wiedzy swoich członków Stowarzyszenie prowadzi fora, na których można porozmawiać o wiedzy i tematach technicznych.

Podczas Targów EXPOBUD będą udzielać fachowych porad a także odbędą się liczne pokazy z użyciem sprzętu glazurniczego

a ponadto ciekawe prelekcje z udziałem przedstawicieli stowarzyszenia o godzinach i tematach prelekcji poinformujemy już niebawem.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych podczas Targów Budownictwa w Gliwicach, ponieważ

już od kilku lat mamy możliwość współpracy z SSRW, która cały czas się rozwija i wzbogaca nasze targi.

Youtuber na targach Expobud
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

Miło nam poinformować, że podczas Targów Expobud będzie z nami Pan Piotr Sejfried, który jest Yutuberem, prowadzi kanał EkoNiezależny, ma on pokazać ludziom, że można być niezależnym od sieci energetycznej. Na kanale można znaleźć wiele treści z zakresu życia w off-grid, magazynów energii oraz fotowoltaiki.

A ponadto podczas Targów Expobud, Pan Piotr będzie miał dwie prelekcje, na których zapozna zainteresowanych z tematem, m.in niezależności energetycznej.

Poniżej prezentujemy tematy i godziny w których odwiedzający będą mogli spotkać się z Panem Piotrem:

Sobota, 14 września,  PreZero Arena Gliwice, scena główna pod telebimem,
godz: 12:50 do 13:50 – „Taryfy dynamiczne – co już o nich wiemy, problemy i rozwiązania.” Prelegenci: Piotr Sejfried z kanału Ekoniezależny i Marcin Zimon
z kanału Dobry Projekt

Niedziela, 15 września,  PreZero Arena Gliwice, scena główna pod telebimem,
godz: 12:30 do 13:30 – „OFF GRID – propagowanie niezależności energetycznej. Wdrożenia w praktyce.”  Prelegenci: Piotr Sejfried z kanału Ekoniezależny i Marcin Zimon z kanału Dobry Projekt

Serdecznie zapraszamy 🙂

Śląska Izba Budownictwa

Od kilku lat mamy przyjemność współpracować ze Śląską Izbą Budownictwa w Katowicach. Działalność Izby jest ukierunkowana na współpracę kooperacyjną firm członkowskich, ich publiczną promocje, świadczenie im pomocy doradczej i szkoleniowej wraz z reprezentowaniem i ochroną ich interesów wobec organów władzy państwowej i samorządowej oraz innych uczestników obrotu gospodarczego.

Śląska Izba Budownictwa bierze czynny udział w naszych targach w Gliwicach, poprzez prezentację na stoisku, prelekcje a także promocje firm członkowskich izby.

Mamy przyjemność gościć również Pana Prezydenta Izby, który wraz z nami odwiedza stoiska firm, rozmawia z ich przedstawicielami a także wręcza nagrody. Są to zazwyczaj statuetki dedykowane specjalnie pod nasze Targi w Gliwicach. Jest to wyróżnienie cenione przez naszych wystawców.

ATRAKCJE DLA DZIECI
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

Szanowni Państwo, kochane dzieci 

 

Miło nam poinformować, że podczas wrześniowej edycji Targów EXPOBUD w Gliwicach będzie z nami IGGY PLANET.

Doświadczone animatorki zaopiekują się dziećmi podczas gdy rodzice będą zwiedzać targi i szukać najlepszych produktów

i rozwiązań dla swojego domu.  IGGY PLANET to zespół osób, które swoją pracę wykonują z pasją, dokładają wszelkich starań, aby 

dzieci pod ich opieką czuły się bezpieczne a ich czas był ciekawie spędzony. Poniżej przedstawiamy harmonogram animacji dla dzieci na czas targów:

IGGY PLANET będzie dla Was:

  • sobota 14.09. od 11:00 do 15:00
  • niedziela 15.09. od 11:00 do 15:00

Dzieci będą mogły skorzystać z ciekawych zabaw i animacji a ponadto malowanie buziek i skręcanie baloników.

Zapraszamy !!!

Rodzice koniecznie zabierzcie ze sobą dzieci na Tragi EXPOBUD w Gliwicach 🙂

Prelekcje

Szanowni Państwo

 

Od kilku już edycji naszym targom w Gliwicach towarzyszy panel prelekcji, również i w tym roku

podczas 19 edycji Międzynarodowych Gliwickich Targów EXPOBUD, 14-15.09. w PreZero Arenie Gliwice.

Udział w prelekcjach to możliwość zdobycia nowej wiedzy, uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania,

a także kontakt bezpośredni z prelegentem, ponieważ zawsze jest chwila czasu aby zadać pytania
i porozmawiać.

Prelekcje podczas Targów EXPOBUD wygłoszą wystawcy oraz youtuberzy.

Poniżej prezentujemy tematy tegorocznych prelekcji oraz prelegentów, którzy je zaprezentują:

SOBOTA , 14 września

11:30 do 12:00 – „Nowoczesny, inteligentny i energooszczędny dom z HEGAM – HEGAM HPC R290
(propanowa pompa ciepła) i HEGAM HWT TURBO COIL (energooszczędny bojler).
30 lat doświadczenia w ogrzewaniu i urządzenia na dofinansowanie!”
Prelegenci: Martyna Andreew-Gamza (HEGAM), Przemysław Kozak (BOŚ Bank, Oddział w Gliwicach)

12:10 do 12:40 – „Jak używać przydomową oczyszczalnie ścieków.”, Pelegent: Sebastian Wersel z firmy BIOWER

12:50 do 13:50 – „Taryfy dynamiczne – co już o nich wiemy, problemy i rozwiązania.”
Prelegenci: Piotr Sejfried z kanału Ekoniezależny i Marcin Zimon z kanału Dobry Projekt

14:00 do 14:30 – „Bestsellerowa Dacia Duster.” Prelegent: Natalia Hajnold

14:40 do 15:10 – „Ciepły dom na całe życie – energooszczędne instalacje w Twoim domu”
Prelegent: Daniel Kwiatkowski


NIEDZIELA, 15 września

 

10:30  do 11:00 – „Przydomowa oczyszczalnia ścieków – czy to opłacalna inwestycja dla Twojego domu?”
Prelegent: Artur Stadnik

11:10 do 11:40 – „Nowoczesny, inteligentny i energooszczędny dom z HEGAM – HEGAM HPC R290
(propanowa pompa ciepła) i HEGAM HWT TURBO COIL (energooszczędny bojler).
30 lat doświadczenia w ogrzewaniu i urządzenia na dofinansowanie!”
Prelegent: Martyna Andreew-Gamza (HEGAM)

12:30 do 13:30 – „OFF GRID – propagowanie niezależności energetycznej. Wdrożenia w praktyce.” 
Prelegenci: Piotr Sejfried z kanału Ekoniezależny i Marcin Zimon z kanału Dobry Projekt

13:40 do 14:10 – Automatyka Domowa Grenton – w jakie rozwiązania warto wyposażyć swój dom. Prelegenta: Jacek Sekuła

14:20 do 14:50 – „Ciepły dom na całe życie – energooszczędne instalacje w Twoim domu.”
Prelegent
: Daniel Kwiatkowski

 

Zapraszamy, koniecznie zapiszcie ten termin 14-15.09. 

Miasto Gliwice - współgospodarz wydarzenia
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice

O GLIWICACH

Gliwice są jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura, a także zróżnicowana oferta kulturalna i sportowo-rekreacyjna czynią je nie tylko świetnym miejscem do życia, ale też popularnym celem turystycznym.

To jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce, na którego terenie krzyżują się autostrady A1 i A4, do wielu miast w konurbacji górnośląskiej można z Gliwic dotrzeć dzięki Drogowej Trasie Średnicowej. Miasto może pochwalić się również największym portem śródlądowym w kraju, a także zmodernizowanym lotniskiem, które jest wizytówką rozwoju transportu lotniczego w mieście. Gliwice to także ważny ośrodek akademicki, naukowy i przemysłowy – wykwalifikowane kadry windują pozycję miasta w rankingach innowacyjności i dynamicznego rozwoju.

NAJLEPSZE MIEJSCE DLA BIZNESU

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat Gliwice stały się jednym z liderów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz jednym z najnowocześniejszych miast Górnego Śląska. Zadecydowały o tym dobre położenie miasta, atrakcyjne tereny inwestycyjne, bogata infrastruktura techniczna oraz śmiałe rozwiązania komunikacyjne. Tradycyjny przemysł ciężki i górnictwo węgla kamiennego ustąpiły miejsca przedsiębiorstwom i firmom wykorzystującym najnowsze osiągnięcia wiedzy i najnowocześniejsze technologie, skupionym m.in. w Nowych Gliwicach.

O potędze gospodarczej miasta decyduje działalność Podstrefy Gliwickiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od ponad dwóch dekad potencjał Gliwic budują nowoczesne firmy i przedsiębiorstwa, otwarte na wyzwania i innowacje. Ogromną rolę w wyznaczeniu nowego, zaawansowanego technologicznie kierunku rozwoju miasta odegrały dokonania naukowców Politechniki Śląskiej oraz innych instytucji naukowo-badawczych, w tym gliwickich placówek Polskiej Akademii Nauk. O potędze gospodarczej miasta decyduje jednak przede wszystkim działalność Podstrefy Gliwickiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

Ekatalog
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Piotr Sejfried - youtuber kanału Ekoniezależny
tel. 605 116 875
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
HEGEMON
ul. Mikołowska 3, 44-100 Gliwice
tel: 792 422 158 - Kasia
tel: 506 505 414 - Janek
tel: 505 015 952- Piotr
e.mail: biuro@hegemon24.pl
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
FFU Adrian Tyrkalski
ul. Brykalskiego 3b, 32-090 Słomniki
tel: 694-719-298
e.mail: adrian.tyrkalski@gmail.com
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Firma Handlowa Agapantus
ul. Szczecińska 16A/11
40-139 Katowice
tel: 694-411-889
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
GOSPODARSTWO OGRODNICZE ARKADIUSZ
SOBOLEWSKI
ul. Reymonta 2. 46-090 Popielowska Kolonia
tel: 504-677-485
e.mail. gosp.ogr.sobolewscy@o2.pl
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gospodarstwo Rolne Madejczyk Monika
ul. Nieborowicka 4, 44-189 Wilcza
tel: 509-655-578
e.mail: monika1812@op.pl
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Gliwickie Targi Budownictwa Expobud – PreZero Arena Gliwice
Przejdź do góry