Podhalańskie Targi Budownictwa

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, a następnie pobrania e-biletu,
który uprawnia jedną osobę do bezpłatnego wstępu na targi.


1. Które formy reklamy najskuteczniej informują o wydarzeniu?

2. Które tematy interesują Państwa najbardziej:

3. Czego Państwo oczekują na targach:

4. Zaznacz, którymi targami jesteś zainteresowany?


Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!


Biuro Projektowe Archi-Plan zajmuje się projektowaniem wszystkich typów budynków.Wyjątkowo czyste paliwa do małych silników 2- i 4-suwowych. Chronią Twoje zdrowie, środowisko oraz maszyny i urządzenia.Alumark to firma specjalizująca się w produkcji i montażu elementów z aluminium, takich jak okna, drzwi, ogrody zimowe czy balustrady. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w branży, Alumark oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty i usługi, które są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także estetyczne i eleganckie. Firma stawia na innowacyjność i nowoczesne technologie, aby zapewnić swoim klientom rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Alumark to zespół ekspertów, którzy dbają o każdy detal i angażują się w każdy projekt, aby dostarczyć klientom najlepsze rozwiązania na rynku.

Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji
SKÓRY

Preparaty do skóry
Środki czyszczące
Ochrona i konserwacja drewna
Jesteśmy małą rodzinną firmą. Kontynuujemy 600-letnią tradycję warzenia piwa w mieście Łask. Warzymy znakomite piwa regionalne wyłącznie z naturalnych składników, według najlepszych zasad sztuki piwowarskiej, starą tradycyjną metodą. Jest to proces długotrwały i pracochłonny, a produkt końcowy charakteryzuje się wspaniałym smakiem i posiada właściwości zdrowotne. Warzymy piwo Miodowe, Herbowe- ciemne korzenne, Żywe – niefiltrowane, Mocne, Łaskie, Pszeniczne , Apa, Grzaniec i sezonowe piwo Dyniowe.
Wszystkie piwa charakteryzują się wspaniałym i szerokim bukietem smakowo zapachowym, gęstą białą sztywną pianą i różnorodnym w zależności od gatunku kolorem.

Browar Koreb produkuje piwa tradycyjne, wpisane na Ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych, które są traktowane jako Narodowe Dziedzictwo Kulinarne.

Nasze piwa były prezentowane na wielu polskich jak i zagranicznych wydarzeniach m.in. w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli, podczas Święta Niepodległości.Oferujemy uzdatnianie wody dla instytucji, przemysłu a także indywidualnych odbiorców. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, takich jak: odwrócona osmoza, odżelazianie, zmiękczanie, demineralizacja, stosowanych przez światowych liderów, działających w tej dziedzinie, dostarczamy klientom produkty wysokiej jakości i o różnorodnym zastosowaniu.Marka Botament należy do grupy MC-Bauchemie – światowego lidera w zakresie produkcji chemii budowlanej. Oferuje profesjonalne systemy z zakresu hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Ciągła koncentracja na poszukiwaniu nowych rozwiązań, a przede wszystkim umiejętność reakcji na potrzeby klienta pozwoliła nam na osiągnięcie pozycji partnera godnego zaufania i kompetentnego doradcy na każdym etapie budowy.SKLEPBUDOWLANCA.PL, z siedzibą koło Krakowa, jest dystrybutorem takich firm jak: BENFER, UPONOR FISCHER LATICRETE, KOMATZ zajmującej się dystrybucją profesjonalnych wałków, pędzli, lakierów oraz innych akcesoriów malarskich i remontowo-budowlanych. Ponadto BUD-MIX to partner handlowy firm: RAMONDI, SOLA, BESSIER, FILA, ADIAM NOZAR BASE, ENGELBERT STRAUSS, SIRI, KNIPEX, ARDON, SEMIN, CAPARREGHINI SCANGRIP
I wiele innych marek dostępnych na zapytanie
Starannie dobrany asortyment, pochodzący bezpośrednio od sprawdzonych dostawców, umożliwia kompleksowe zaopatrzenie zarówno niewielkich, jak i bardzo dużych odbiorców, a miła, kompetentna obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Jesteśmy firmą, która zarówno importuje jak i Export do Unii Europejskiej.
Zapraszamy wykonawców którzy cenią jakość, a nie cenę.


Clean Air Technology (CATair) dzięki zaawansowanej technologii wprowadza na rynek najwyższej jakości, prawdziwie wydajne urządzenia służące do wentylacji, czyli doprowadzania czystego i świeżego powietrza, poprawy jakości życia oraz klimatu budynku. CATair czerpie wiedzę z wieloletniego doświadczenia w badaniach i produkcji urządzeń wentylacyjnych.
Mocno angażuje się w dostarczanie profesjonalnych rozwiązań w zakresie zanieczyszczenia powietrza w domach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej dla Klientów na całym świecie
.

CEMEX jest jednym z wiodących, globalnych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego i kruszyw. Dostarcza produkty zarówno dla dużych firm wykonawczych jak i dla małych firm oraz bezpośrednio dla klientów indywidulanych. Dla klientów indywidualnych CEMEX posiada w swojej ofercie betony XtraBET, wylewki anhydrytowe SUPAFLO zalecane szczególnie na ogrzewanie podłogowe, pianobetony INSULARIS PIANO będące alternatywą dla styropianu czy betony dekoracyjne z rodziny DECO na podjazdy i ścieżki wokół domu.
Globalna skala działania oraz dobra znajomość lokalnych rynków sprawia, że CEMEX dostarcza wysokiej klasy rozwiązania budowlane w ponad 50 krajach na całym świecie. Dąży do innowacyjnych rozwiązań branżowych i promuje zrównoważoną przyszłość. CEMEX obecny jest na polskim rynku od 2005 roku, posiada 2 cementownie, 36 wytwórni betonu zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz 6 kopalni kruszyw.
Firma Cardemo komfort posiada wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników w zakresie doboru i montażu pomp ciepła i kotłów pelletowych.
Pozwala nam to świadczyć wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji.
Obszarem naszej działalności jest głównie powiat nowotarski i tatrzański.
Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta, zapewniając doradztwo w zakresie wyboru źródła ogrzewania, jego realizację i serwis instalacji.
Pomagamy w uzyskaniu dotacji jak i w przygotowaniu niezbędnej do tego dokumentacji.


Nasza firma ubezpieczeniowa specjalizuje się w oferowaniu polis
dla branży budowlanej.
Nasze ubezpieczenia zapewniają ochronę zarówno dla
prywatnych właścicieli nieruchomości, jak i dla firm budowlanych, wykonawców oraz podwykonawców.
Ponadto oferujemy również polisy ubezpieczeniowe od nieszczęśliwych wypadków,
które chronią przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami, takimi jak wypadki podczas pracy,
utraty zdolności do pracy czy też trwałego uszczerbku na zdrowiu.
Jako firma ubezpieczeniowa stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta,
a nasze rozwiązania ubezpieczeniowe są dostosowane do specyfiki branży budowlanej oraz potrzeb klientów.
Dzięki temu nasze polisy zapewniają kompleksową ochronę, dając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.


Ciepło, bezpieczeństwo, ekologia

Od 30 lat zajmujemy się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów.
Marka DEFRO to blisko 50 lat doświadczenia produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz pracy z elementami stalowymi. To także siła tradycji, rodzinnych wartości i ponad 700-osobowej załogi, która stanowi serce firmy. Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które są na bieżąco monitorowane w specjalistycznym laboratorium i najwyższej klasy biuro konstrukcyjne to wizytówka, z którą DEFRO może śmiało konkurować w branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Firma z Rudy Strawczyńskiej jest liderem na rynku krajowym produkcji kotłów, pomp ciepła i systemów wentylacji. DEFRO posiada innowacyjny i skomputeryzowany park maszynowy, a linia produkcyjna jest ciągle rozbudowywana i unowocześniana. Urządzenia marki DEFRO są bezpieczne, ekologiczne i dopracowane zarówno pod względem jakości, jak i designu.

Nasza firma produkuje rocznie blisko 30 tysięcy sztuk kotłów, wkładów kominkowych i piecyków grzewczych na pellet, a w ostatnich latach poszerzyliśmy swoją ofertę o centrale rekuperacyjne do wentylacji mechanicznej DEFRO AIR oraz produkcję stalowych zbiorników ciśnieniowych.

W najbliższym czasie otworzymy kolejny rozdział. DEFRO wprowadzi bowiem na rynek instalacyjny nowe urządzenia grzewcze stosując najnowsze technologie produkcji, co oznacza, że dziennie fabrykę opuszczać będzie jeszcze więcej urządzeń wyprodukowanych w oparciu o potrzeby naszych Użytkowników.
Podobnie jak w latach poprzednich swoje stoisko będzie miał Doradca Energetyczny z Urzędu Miasta w Nowym Targu.
Będzie informować o dostępnych programach dotacji do wymiany kotłów (w chwili obecnej dofinansowujemy wymiany kopciuchów na: pompy ciepła, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej, kotły pelletowe oraz gazowe).

Ponadto będzie również udzielać informacji o programie Czyste Powietrze,
który obejmuje wymianę źródła ogrzewania, termomodernizację budynku oraz montaż OZE.
Zostaną też przekazane informacje np. o założeniach obowiązujących uchwał antysmogowych.

Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z Doradcą 13 i 14 maja, podczas Targów Podhalańskich.Ewmar-Ness Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 1991 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w dystrybucji łożysk i akcesoriów łożyskowych najbardziej renomowanych producentów. Z czasem hurtownia łożysk poszerzyła asortyment o druty nawojowe i podzespoły do kotłów C.O. oraz rozwinęła swoją działalność o handel stalą. Nowością w naszej ofercie są: pompy ciepła, kotły elektryczne oraz zbiorniki buforowe.


Firma Ecotecto jest producentem jedynego w swoim rodzaju gotowego do użycia wapiennego tynku bezcementowego oraz gruntu sczepnego z piaskiem kwarcowym. Produkujemy materiały najwyższej jakości, dbając przy tym o zdrowie Państwa rodziny. Nasze produkty posiadają certyfikat CE (tynk wapienny Munitor Start i Finish) oraz certyfikat Polskiego Związku Higieny (grunt sczepny z piaskiem kwarcowym).

Tynki wapienne - naturalne, zdrowe, trwałe, po prostu tradycyjne
Stawiamy na zdrowie. Nasz tynk wapienny Munitor nie zawiera cementu. Jest nieszkodliwy dla ludzi oraz przyjazny dla środowiska i co równie ważne, posiada właściwości paroprzepuszczalne. Tynk Munitor nie jest typową zaprawą tynkarską znaną dotychczas. Wyróżnia go znakomita przyczepność do prawie każdego podłoża. Dzięki swojej wysokiej elastyczności powierzchnia z niego wykonana NIE PĘKA. Tynk nadaje się do nakładania cienkich jak i grubych warstw od 2mm do 30 mm (jedna warstwa). Nasz tynk nie wymaga podrzutki cementowej. Dla zachowania jeszcze lepszych rezultatów przyczepności tynku do podłoża, powierzchnię przed nałożeniem tynku Eco Tecto Munitor należy zagruntować gruntem Eco Tecto Mun-B. Produkt posiada atest Polskiego Związku Higieny.

Materiały które Państwu oferujemy
są w 100% hipoalergiczne.
Wybierając naszą technologię mają Państwo gwarancję jakości potwierdzoną atestem oraz pewność, iż materiały z których wykonany jest Państwa dom są bezpieczne dla zachowania waszego zdrowia oraz co ważne są ekologiczne. Nasze tynki wapienne są odporne na zasiedlenie przez mikroorganizmy. Jest to związane z tym, że wapno hydratyzowane posiada odczyn zasadowy, który nie jest tolerowany przez większość grzybów domowych. Stąd od wieków stosowano i nadal stosuje się bielenie ścian mleczkiem wapiennym (wapno rozrobione z wodą).

Dzięki zastosowaniu naszych produktów zabezpieczacie się Państwo w 100% przed wystąpieniem w Państwa domu grzybów oraz pleśni. Nasze motto “Zacznij mieszkać zdrowo!”.


Jesteśmy fundacją, która opiekuję się chorymi i najbardziej potrzebującymi dziećmi z całej Polski. W ramach szerokiego wsparcia jakie otrzymują Nasi podopieczni realizujemy przede wszystkim opłacanie bardzo kosztownych, specjalistycznych terapii, podejmowanie leczenia oraz zakup potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego. Pod swoimi skrzydłami mamy 72 Podopiecznych, są to głównie małe dzieci cierpiące na niepełnosprawności intelektualne i ruchowe takie jak zespół downa, mózgowe porażenie dziecięce, autyzm i wiele innych w tym nieuleczalnych.Producent ogrodzeń, poręczy, balustrad, bram wjazdowych.
Oferujemy malowanie proszkowe imitujące drewno oraz całą paletę kolorów RAL.
Działamy na terenie całej Polski i za granicą.
Nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową jak
i pojedyncze zamówienia realizowane dla klientów indywidualnych.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE - INDYWIDUALNE PROJEKTY
WYSOKA JAKOŚĆ - SZYBKA REALIZACJA- DBAŁOŚĆ O DETALE

Galmet to największy polski producent ogrzewaczy wody z 39-letnią historią. Przeszło 45 000 m² hal produkcyjnych, prawie 700 doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Dzięki połączeniu doskonałości technologicznej naszych wyrobów z kreatywnością i postępem wnoszonym przez doświadczoną kadrę, pomocą i wsparciem doradców technicznych na każdym etapie realizacji inwestycji, zapewniamy naszym klientom optymalne, oszczędne i ekologiczne rozwiązania grzewcze precyzyjnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.


BRANN to nowa marka powstała na solidnych fundamentach, czerpiąca z wieloletniego doświadczenia firmy Ciepło–Tech. 15 lat dotychczasowej działalności w branży grzewczej przełożyło się na specjalistyczną wiedzę wykorzystywaną w codziennej pracy. Śledząc światowe trendy nieustannie poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań, będąc zawsze o krok przed konkurencją. Efektem tego ciągłego doskonalenia jest powołana do działania Grupa BRANN – bazująca na doświadczeniu, profesjonalizmie i nowych technologiach. Grupa BRANN skupia kluczowe marki z branży grzewczej. Trzon grupy stanowią m. in. marka AUER – producent wysokosprawnych pomp ciepła i bezkonkurencyjnych kotłów kondensacyjnych, LAPESA – hiszpański producent oferujący najwyższej jakości zbiorniki ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, TERMOLEADER – producent wymienników ciepła dostosowanych do każdego zadania oraz produkty spod znaku BRANN. Urządzenia dostępne w ramach Grupy BRANN mają wspólny mianownik – wysoką jakość, trwałość i unikalne rozwiązania gwarantujące energooszczędność oraz dbałość o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertę Grupy BRANN.

Zajmujemy się produkcją i budową energooszczędnych domów drewnianych. Budujemy domy do stanu deweloperskiego w 3 miesiące. Dajemy 30 lat gwarancji na konstrukcje naszego domu.System GERARD Roofing System został zaprojektowany tak, aby dachówka wytrzymał wszystko, co tylko zmiany klimatu mogą zgotować każdemu domowi.
Serwis Informacyjny Podhala, Spisza, Orawy i Pienin.


House Solutions to lider w zakresie innowacyjnych technologii systemów ogrzewania,
chłodzenia oraz rozwiązań do produkcji ekologicznej energii elektrycznej.
Utrzymujemy silną pozycję, zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnokrajowym.
Oferujemy nowoczesne, wydajne i komfortowe rozwiązania dla każdego klienta
– indywidualnego oraz biznesowego.


HEGAM to polska firma zajmująca się ogrzewaniem od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy właścicielem marki HEGAM oraz liderem w produkcji, montażu, serwisowaniu systemów grzewczych - propanowych pomp ciepła, kotłów CO (na ekogroszek, na pellet, wielopaliwowych).

Zapraszamy do zakupu klientów indywidualnych. Świadczymy KOMPLEKSOWE USŁUGI - DOBÓR URZĄDZENIA, MONTAŻ, SERWIS, OBSŁUGA DOFINANSOWANIA, OFERUJEMY KORZYSTNE FINANSOWANIE ZEWNĘTRZNE.

BEZPŁATNIE pomożemy w uzyskaniu dofinansowania i jego EKSPRESOWEJ wypłacie oraz załatwieniu kredytu.
Zapraszamy do współpracy biznesowej dystrybutorów oraz instalatorów. Wydajemy certyfikaty autoryzacyjne dla instalatorów.

HEGAM – jakość, funkcjonalność, oszczędność!

www.hegam.pl

Jesteśmy dystrybutorem współpracującą z producentem oferującym najwyższą jakość swoich
produktów. odpowiadającą za technologiczne, czyste i tanie ciepło w Twoim domu lub firmie.
Współpracujemy z międzynarodowymi i najlepszymi polskimi partnerami zapewniającymi
nam komponenty
na najwyższym światowym poziomie. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do użyteczności,
jakości wykonania i trwałości produktów, dzięki czemu oddajemy Wam urządzenia
przygotowane na lata bezproblemowej i efektywnej eksploatacji.
INNOWACYJNY DOM:
JESTEŚMY DYSTRYBUTORAMI: BANKI ENERGII, FullSet LaserTec, POMPY CIEPŁA, Thermatec


Firma INFRARED HAUS oferuje nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie za pomocą paneli grzewczych na podczerwień. Nie ma kurzu i wysuszonego powietrza – ogrzewanie to jest przyjazne alergikom. Eliminuje z otoczenia pleśń i wilgoć.
Ogrzewanie podczerwienią charakteryzuje się niewielkimi kosztami inwestycyjnymi, niskimi kosztami eksploatacji, brakiem strat ciepła. Atutem również jest brak kosztów związanych z konserwacją, szybki montaż, bezpieczeństwo użytkowania i 10 lat gwarancji.
Proponujemy panele grzewcze na podczerwień w klasycznej białej formie, w kolorach personalnych wg potrzeby klienta lub w postaci obrazów, luster, paneli szklanych.
Panele grzewcze na podczerwień INFRARED HAUS to idealne rozwiązanie dla osób lubiących komfort ciepła porównywalny do naturalnego ciepła słonecznego.

Zabierz słońce do swojego domu…
Skontaktuj się z biurem i skorzystaj z darmowej spersonalizowanej wyceny.

Oferta firmy obejmuje:
Technika grzewcza
Pompy ciepła
Klimatyzacje
Odkurzacze centralne


IZOLACJE NATRYSKOWE - OCIEPLENIE PODDASZY
ROBIMY TO PONAD 13 LAT. MY MAMY DOŚWIADCZENIE!

Izolmax specjalizuje się w wykonywaniu natrysku piany poliuretanowej oraz wdmuchiwania celulozy. Zajmujemy się tym od 2010 roku i mamy 4 cyfrowa liczbę realizacji w całej Polsce. Firma mieści się w Krakowie i naszą działalność prowadzimy na terenie województwa . Ocieplamy poddasza w domach jednorodzinnych, robimy przechowalnie warzyw, izolujemy magazyny... wykonujemy wszelkie inne nawet bardzo małe i nietypowe zlecenia. Zapraszam do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi realizacjami na naszej stronie www.izolmax.plIZOBUD to polska firma, która od 37 lat zajmuje się produkcją nowoczesnych i niezawodnych pap oraz materiałów do hydroizolacji w budownictwie. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi staliśmy się ekspertem w swojej dziedzinie, co docenili klienci w Polsce i na wymagających rynkach eksportowych.Klimosz to producent innowacyjnych kotłów peletowych o sprawności ponad 93%, unikatowego kotła wielopaliwowego oraz buforów ciepła. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła i kotłów gazowych włoskiej marki SIME. Klimosz zaopatruje w czyste ogrzewanie zarówno domy jednorodzinne, jak i obiekty przemysłowe. Firma oferuje projektowanie i montaż układów hybrydowych, które pozwalają na wykorzystanie różnych źródeł energii, takich jak pompy ciepła, kotły peletowe, gazowe czy kuchnie i kominki, co pozwala na osiągnięcie większych oszczędności w zakresie ogrzewania oraz nieocenionego bezpieczeństwa energetycznego.

Firma KOŁTON jest producentem ekologicznych kotłów C.O. spełniających wymogi normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu. Jesteśmy również jednym z wiodących polskich producentów pomp ciepła na czynnik R290. Istniejemy na rynku branży grzewczej od ponad 40 lat co zobowiązuje firmę do tworzenia produktów o najwyższej jakości.

Nasze kotły produkujemy wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Stawiamy na intensywny rozwój technologii produkcji, w tym celu nieustannie inwestujemy w nasz park maszynowy.

Domeną firmy jest posiadanie nowoczesnych maszyn, niezbędnych do obróbki materiału i dzięki temu jesteśmy producentem kotłów C.O., który w pełni samodzielnie wytwarza oferowane produkty.„Bezpiecznie … i pomysłowo”

Jesteśmy renomowanym producentem drabin, pomostów i rusztowań jezdnych do różnorodnych zastosowań. Możemy poszczycić się ponad 120-letnią tradycją w produkcji unikalnych rozwiązań ułatwiających pracę na wysokości użytkownikom indywidualnym, jak również profesjonalistom wielu branż. W tym czasie nasza firma rozwijała się niezwykle dynamicznie, tworząc obecnie grupę przedsiębiorstw działających na rynku międzynarodowym.


Bazując na doświadczeniu lekarzy w leczeniu inhalacyjnym solą w sanatorium Kopalni Soli „Wieliczka”, opracowaliśmy produkty wspomagające leczenia chorób górnych dróg oddechowych: astmy, alergii oraz chorzeń dermatologicznych. Są to produkty takie jak: Płyty Solne, Puzzle Solne, Obrazy Solne i Panele Solne do saun każdego typu. Produkty te są atestowane i opatentowane przez naszą Firmę. W naszej ofercie znajdują się również Komnaty Solne, Groty Solne, Jaskinie Solne, a także domowe i zewnętrzne Tężnie Solankowe. Profesjonalny zespół naszych pracowników zepewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie i udzieli wszelkich informacji dotyczących naszej oferty.
LAHTI PRO - Polski producent i hurtownia artykułów BHP.

Solidne rozwiązania konstrukcyjne

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu Lammi jest jednym z wiodących fińskich ekspertów w budowie ław fundamentowych i pustaków z termoizolacją. Uzyskaj od nas informacje i wsparcie dotyczące materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.Sprzedaż montaż serwis
Kominki na drewno
kominki gazowe
kominki i piecyki na pellet
kotły na pellet
kominki ogrodowe
włoskie piece do pizzy
Wylewki anhydrytowe KNAUF dla wymagających.
Polecamy wylewki anhydrytowe KNAUF bez mleczka (pył który niby da się pozamiatać).
Wylewki produkowane są bezpośrednio na budowie w najnowocześniejszej maszynie w Europie.
Obszar działania :Łódzkie, Śląskie, Opolskie, MałopolskieFirma Modom Podhale jest siecią hurtowni materiałów budowlanych. Jesteśmy udziałowcem Grupy Polskich Składów Budowlanych (PSB). Nasza centrala mieści się w Szaflarach, prowadzimy również sprzedaż w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Kościelisku, Jabłonce a także na Słowacji w Liptowskim Mikulaszu.

Modom – RAZEM BUDUJEMY !!!Oficjalny Wykonawca i Dystrybutor Autoryzowanego Centrum Dystrybucji PROMAKE.PL
Systemu Termoizolacji Cienkowarstwowej BAUTERMedex Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. to przedsiębiorstwo należące do Grupy Medex, która prężnie działa na polskim rynku od ponad trzydziestu lat. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla w kraju oraz bezpośrednim importerem węgla z Kazachstanu.MCSIR w Nowym Targu to zespól obiektów, do których należą:

- Miejska Hala Lodowa

- Stadion Miejski

- MHS Gorce

- Pływalnia Miejska

- Hotel Gorce


Nowy Targ – miasto w województwie małopolskim, położone w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej u stóp Gorców, w widłach Czarnego i Białego Dunajca. Siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ, a także Euroregionu Tatry.Nowotarska Izba jest organizacją dobrowolną, samorządową i apolityczną. Głównym celem jest ochrona rodzimej działalności gospodarczej, ożywienie i rozwój wytwórczości w regionie oraz szeroko pojęta pomoc zrzeszonym członkom, włącznie ze zmianą nieżyciowego prawa.
Firma nasza zajmuje się projektowaniem, doradztwem, sprzedażą i montażem ogrzewania na podczerwień w domach, halach, magazynach, budynkach użyteczności publicznej. To jedno zdanie pokazuje prostotę i niezawodność naszych rozwiązań. Ogrzewania budynków dzięki wykorzystaniu podczerwieni daje pewność i niezawodność! Wieloletnie działanie na lokalnym rynku, buduje pełne zaufanie, jakim nas darzą nasi klienci.


JAKOŚĆ OPARTA NA DOŚWIADCZENIU

Przez ponad 100 lat swojej działalności firma Osmo rozwijała się i zdobywała cenne doświadczenia w zakresie obróbki i konserwacji drewna.

To dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu powstały innowacyjne impregnaty do ochrony drewna – najcenniejszego surowca, stworzonego przez naturę.

Pro-Wellness to jeden z największych oraz najdłużej działający dystrybutorów profesjonalnych urządzeń wellness & spa w Polsce. Od lat zdobywaliśmy Państwa zaufanie, dlatego dzisiaj możemy z dumą dalej rozwijać swoją działalność oraz być liderem na runku.

Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy oraz profesjonalizmowi zaufały nam światowe marki w efekcie czego możemy zaoferować polskiemu klientowi najwyższej jakości fotele masujące, doskonałe wanny z hydromasażem amerykańskiej firmy Hot Spring oraz niezwykle popularne grille marki Weber i Lapoleon. Dodatkowo w Naszej ofercie mamy szereg urządzeń z branży wellness & spa.


Nasze hurtownie znajdziesz też w:
- Andrychowie
- Bochni
- Gliwicach
- Niepołomicach
- Nowym Targu
- Sarnowie
- Tarnowskich Górach
- Tychach
- Wieliczce


PEREKO to marka urządzeń grzewczych, produkowanych w Starachowicach przeszło 20 lat!. Od 2002 r. sprzedaliśmy kilkaset tysięcy produktów o najwyższej jakości. Dbamy o to, aby nasze urządzenia spełniały najwyższe standardy, dzięki czemu zapewniamy pełne zadowolenie klientów. W myśl zmieniających się przepisów, trendów jak również potrzeb rynkowych wciąż opracowujemy nowe, innowacyjne produkty. Dajemy alternatywę, która w zestawieniu z konkurencją staje się nad wyraz atrakcyjnym rozwiązaniem.

Kierujemy się trzema głównymi założeniami: bezpiecznie, ekologicznie i ekonomicznie.

W roku 2018 wprowadziliśmy do sprzedaży Kocioł Indukcyjny π. Dwa lata później — kocioł soniczny serii SONIC zaś w 2022 - pompy ciepła serii TERMOSTAR ECO oraz TERMOSTAR ECO PLUS.


Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu powstała w 2001 roku jako pierwsza w Polsce tego typu jednostka utworzona na wniosek samorządu województwa. W murach podhalańskiej uczelni studenci zdobywają wykształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich, a także studiach podyplomowych. Obecnie w ofercie dydaktycznej znajduje się 15 kierunków studiów. Uczelnia podjęła starania, by uruchomić nowe ścieżki kształcenia – kierunek lekarski, sport i turystyka na terenach górskich oraz psychologia. Nasi studenci uczą się pod okiem specjalistów, wykorzystując profesjonalne zaplecze dydaktyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt i aparaturę. Młodzież rozwija swoje pasje między innymi poprzez udział w kołach naukowych, działających przy poszczególnych kierunkach, czy aktywne uczestnictwo w konferencjach naukowych. Dzięki Karcie Erasmus, studenci podhalańskiej Alma Mater zdobywają cenne doświadczenie w innych europejskich uczelniach. Jedną z ważniejszych i długofalowych inwestycji podejmowanych przez PPUZ w Nowym Targu jest rozbudowa i modernizacja budynku Starego Szpitala, który zostanie przeznaczony na potrzeby dydaktyczne oraz administracyjne.


Politechnika Krakowska znalazła się w gronie trzech najlepszych uczelni w Polsce. Wyniki ewaluacji obejmowały działalności naukową za lata 2017-2021. Najwyższą możliwą kategorię A+ otrzymała dyscyplina "architektura i urbanistyka", w ramach której działalność naukową prowadzi Wydział Architektury. Na Wydziale Architektury realizowany jest projekt badawczy finansowany przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach „Nauka dla Społeczeństwa” pt. Szkoła przyszłości: modularny i mobilny system Zielonych Klas”. Celem projektu jest opracowanie koncepcji modularnego i mobilnego systemu przestrzeni edukacyjnej dostosowanej do współczesnych wymagań.Sklep RONIC to między innymi wielofunkcyjne roboty kuchenne Magimix
(jesteśmy ich jedynym oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem w Polsce!),
do tego sokowytłaczarki, blendery molekularne czy próżniowe.
Osoby które poszukują wysokiej jakości urządzeń do suszenia żywności
(ziół, mięsa, owoców i grzybów) znajdą u nas zyskujące na popularności dehydratory.ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.Zainwestuj na Podhalu i w Krakowie! Zespół Biur Nieruchomości RE/MAX Duo działa od 2009 roku. Obecnie zrzesza 40 agentów działających w Zakopanem, Nowym Targu i Krakowie. Międzynarodowy charakter naszej firmy pozwala na obsługę międzynarodowych transakcji. RE/MAX na świecie to obecnie 140 000 agentów, pracujących w 9 000 biurach w 115 krajach świata. RE/MAX zapewnia usługi na najwyższym poziomie. W RE/MAX sprzedajemy co trzecią nieruchomość. Zapraszamy do współpracy!


ZMK SAS SP. Z O.O. to polska firma posiadająca ponad 40 – letnie doświadczenie w produkowaniu urządzeń grzewczych. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się
z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży grzewczej w Polsce. W ofercie znajdują się nie tylko ekologiczne kotły na paliwa stałe ale również powietrzne pompy ciepła VESTA i kondensacyjne kotły gazowe CONDENS i CONDENS PLUS. Firma SAS gwarantuje zachowanie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dokonuje wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom obecnych oraz potencjalnych klientów, zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki. Szeroka oferta produktowa pozwoli każdemu optymalnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb. Z pełną ofertą ekologicznych urządzeń grzewczych można zapoznać się na stronie: www.sas.busko.pl.

SALAG - ROZWIĄZANIA NOWEJ GENERACJI

KREUJ swoją przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, biuro czy restauracja. Stwórz niepowtarzalne, wymarzone miejsce.

Jesteśmy liderem branży wykończenia wnętrz. Działamy na rynku od 25 lat. W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe i ścienne wraz z systemem montażu, listwy podłogowe i przypodłogowe, listwy progowe, listwy schodowe, listwy do glazury i terakoty, profile meblowe, a także płoty kompozytowe i tarasowe deski kompozytowe ze specjalnym, autorskim systemem montażu. Nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją – dbamy o jakość, satysfakcję klienta. Dzięki innowacjom zastosowanym w procesie produkcji – dbamy o środowisko.
Twoje zdrowie to nasza misja

Pomagamy rozwiązać problem na jaki napotykamy gdy chcemy używać dobrej wody.

Bezpłatnie doradzamy (lub odradzamy) jakie i kiedy badania wykonać.

Poboru wody można dokonać samemu lub możemy wysłać certyfikowanego przez SANEPID próbkobiorcę.

Badania fizyko-chemicznie wykonujemy w tym samym dniu , bakteriologiczne w 24 godzinach (czas rozwoju bakterii)

Obsługujemy klientów internetowo za pomocą nowoczesnego oprogramowania laboratoryjnego. Klient wybiera najdogodniejszy dla siebie sposób obsługi.


KINGSPAN & SPOT INSTAL - przydomowe oczyszczalnie ścieków od A do Z. Producent wraz z autoryzowanym monterem oczyszczalni na południowym terenie Polski. Liderzy w branży indywidualnych i komercyjnych systemów oczyszczania ścieków. Posiadamy oczyszczalnie dla domów jednorodzinnych, dla pensjonatów, dla dużych hoteli, oraz budynków użyteczności publicznej!. Kompleksowe usługi w zakresie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków, od doboru urządzenia, poprzez formalności, montaż i serwis.
Zadbajmy wspólnie o środowisko w Twoim otoczeniu!


Od 2016 roku działamy w branży odnawialnych źródeł energii. Zdajemy sobie sprawę, że OZE to innowacja, która procentuje, dlatego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie wciąż się rozwijamy i bierzemy udział w licznych szkoleniach czego potwierdzeniem są nasze certyfikaty. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Naszą misją jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie, wprowadzenie wysokich standardów, zarówno w kwestii obsługi klienta jak i wysokiej jakości oferowanych produktów.Firma zajmuje się produkcją balustrad ,ogrodzeń .Realizujemy zadania na dużych obiektach deweloperskich oraz obsługujemy klientów indywidualnych. Od lat zajmujemy się metaloplastykom w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań nowoczesnych nasza firma specjalizuje się w realizacji balustrad oraz ogrodzeń wycinanych od zaprojektowania po montaż na państwa posesji.Zapraszamy do naszej rodzinnej firmy z 30 letnim stażem


Grupa Selena jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów chemii budowlanej. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne. Portfolio marek Grupy otwierają takie topowe marki jak: Tytan, Quilosa, Artelit, COOL-R i Matizol.


Jesteśmy jednym z największych producentów płyt i produktów drewnopochodnych na świecie.

Szwajcarska jakość i korzenie

SWISS KRONO sp. z o.o. (wcześniej KRONOPOL) jest częścią holdingu SWISS KRONO Group, światowego lidera w dziedzinie produktów drewnopochodnych.Firma Stasiński to producent osprzętu elektroinstalacyjnego: kanałów, rur sztywnych i giętkich wraz z niezbędnymi akcesoriami.

W naszej ofercie mamy bogaty wybór listew kablowych białych, w kolorze szarym, czarnym i brązowym.

Dostarczamy na inwestycje rury sztywne wraz z osprzętem od rozmiaru 13 po 63 (białe, szare i czarne).

Szeroki wachlarz oferowanych peszli pozwala na dobranie właściwego rozwiązania na życzenie inwestora.

Produkujemy z tworzyw PCV oraz PP, ABS (produkty bezhalogenowe).

Wszystkie produkty objęte są badaniami jakościowymi i posiadają oznakowanie znakami „B” i „CE”.

Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi kontrahentami na terenie całego kraju.
Klientom proponujemy bezpłatny transport, atrakcyjne ceny i dogodne terminy płatności.

Realizujemy również zlecenia nietypowe.Planujesz remont, budowę - znajdź fachowca!
ALARMY • KAMERY • GPS • OCHRONA • FOTOWOLTAIKA
oferujemy:

• montaż fotowoltaiki
• montaż domofonów i wideofonów
• systemy antywłamaniowe
• systemy antynapadowe
• systemy telewizji dozorowej
• systemy kontroli dostępu
• systemy przeciwpożarowe
• nadzór pojazdów i maszyn w technologii GPS

Sprawdź i zadbaj o swoje bezpieczeństwo… www.sezam.net.pl
Tartak OLCZYK od szeregu lat należy do najszybciej rozwijających się zakładów w branży drzewnej w Polsce

Jest niekwestionowanym liderem w produkcji tarcicy, więźby dachowej oraz innych wyrobów z drewna sosnowego, takich jak pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny pelet. Blisko czterdziestoletnie doświadczenie w przecieraniu drewna oraz przemyślane inwestycje pozwalają zrealizować praktycznie każde zlecenie według potrzeb i wymagań klienta.Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam wyjść naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom.Tygodnik Podhalański – tygodnik lokalny ukazujący się na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin, utworzony i wydawany od 21 grudnia 1989 przez Jerzego Jureckiego.
Firma TEKLA EKO TECHNOLOGIE Sp. z o.o jest uznanym na rynku techniki grzewczej producentem kotłów C.O. Produkujemy ekologiczne kotły 5 klasy z automatycznym podajnikiem paliwa na eko-groszek i pellet o podwyższonym standardzie spełniające warunki programów ograniczenia niskiej emisji, oraz dyrektywy EKOPROJEKT. Stalowe kotły, piece na drewno i węgiel. Oferowane urządzenia spełniają obowiązujące standardy ekologiczne i posiadają wymagane certyfikaty. W ofercie posiadamy również pompy ciepła, efektywne i ekologiczne źródło ciepła, przeznaczone do bezobsługowego ogrzewania instalacji CO i CWU.Oczyszczalnie ścieków drenażowe - Wobet Hydret oczyszczalnie - ścieków.
Oferta producenta to m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba,
oczyszczalnie drenażowe i biologiczne, zbiorniki bezodpływowe.OGRZEWANIE, KLIMATYZACJA I TECHNIKA SANITARNA W NAJLEPSZYM WYDANIU.

WRW Pipes jest uznanym wieloletnim producentem rur wielowarstwowych. W ubiegłym roku wprowadziliśmy na rynek pod własną marka WEPIT wysokiej jakości pompy ciepła. Gwarantujemy montaż i serwis na terenie całej Polski.


Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszej edukacji połączyliśmy przekaz informacji z nowoczesną technologią.
Dzięki innowacji - wirtualnej rzeczywistości - udało nam się zmienić obowiązek w przyjemność.
Treści przekazywane za pośrednictwem naszych filmów VR bawią i uczą, czym wpisujemy się w światowy nurt zwany "Edutainment".


„SKUTECZNIE WSPIERAMY DZIAŁANIA NA RZECZ ŚRODOWISKA I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W MAŁOPOLSCE”

Firma została założona w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się integracją środowiska instalacyjnego oraz propagowaniem idei energetyki odnawialnej – stąd łatwo kojarząca się nazwa, a zarazem hasło „Polska Ekologia”. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że Polska Ekologia jest jedną z najbardziej doświadczonych firm działających w branży OZE. Popularyzacja energii odnawialnej została doceniona przez wiele instytucji, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Obecnie w firmie przedstawić można dwa główne działy: Hurtownię Swatt.pl oraz XOMO'S Energia. Spółkami powiązanymi z Polską Ekologią są SUNEX S.A. i VESSUN Sp. z o.o., natomiast marki własne, których właścicielem jest Polska Ekologia umożliwiają promocję i dostarczenie konsumentom produktów wyłącznie najwyższej jakości.Profesjonalny montaż instalacji w Twoim nowym domu
Kompleksowo, solidnie i ekologicznie.

Instalacje grzewcze-Pompy ciepła-Kotły gazowe-Ogrzewanie podłogowe
Ogrzewanie ścienne- Instalacje wodno-kanalizacyjne- Instalacje rekuperacji
Instalacje klimatyzacji
Instalacje fotowoltaiczne
Instalacje centralnego odkurzacza


Zapraszamy do udziału w ciekawych prelekcjach podczas targów w Nowym Targu.
Duża dawka fachowej wiedzy i profesjonalni prelegenci:


SOBOTA, 13 maja, Nowy Targ, Miejska Hala Lodowa


 • 12:00 - 12:30 Temat: "Propanowe pompy ciepła HEGAM - wysoce energooszczędna, ekologiczna
  i inteligentna technologia jutra w Twoim domu"

  Prowadzący: Martyna Andreew, Kamil Gamza firmy Hegam


 • 13:00 - 13:30 Temat: Paliwa alkilatowe MARLINE – czysta i bezwonna benzyna do silników 2- i 4-suwowych."
  Prowadzący: Wojciech Maniewski z firmy AlkiPower


NIEDZIELA, 14 maja, Nowy Targ, Miejska Hala Lodowa • 11:00 - 11:30 Temat: "Efektywnie, ekologicznie, ekonomicznie czyli pompy ciepła na czynnik R290."
  Prowadzący: Mikołaj Tepper z firmy Kołton • 12:30 - 12:50 Temat:"Zagrożenia występujące w branży budowlanej - dlaczego inwestowanie w ubezpieczenia
  to inwestowanie w przyszłość?"
  Prowadzący: Jakub Szal z firmy Compensa


 • 13:00 - 13:30 Temat:"Zastosowanie technologii czynnika R290 w pompach ciepła."
  Prowadzący: Kordian Łysak z firmy Innowacyjny Dom


 • 14:00 - 14:30 Temat:„Komunikacja wizualna w przestrzeni publicznej.”
  Prowadzący: dr szt. Jerzy Gruszczyński z PPUZ

 • 14:45 - 15:15 Temat: "Skuteczność w pracy agenta nieruchomości RE/MAX DUO
  Prowadzący: Marta Zagórska, Dawid Pajerski, Jakub ZagórskiSerdecznie zapraszamy, prelegenci oprócz przedstawienia powyższych tematów, odpowiedzą na pytania zainteresowanych.
Virtual Quest na Targach Podhalańskich, przeniesie Wasze dzieci w świat wirtualnej rzeczywistości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszej edukacji połączyliśmy przekaz informacji z nowoczesną technologią.
Dzięki innowacji - wirtualnej rzeczywistości - udało nam się zmienić obowiązek w przyjemność.
Treści przekazywane za pośrednictwem naszych filmów VR bawią i uczą, czym wpisujemy się w światowy nurt zwany "Edutainment".

Zajęcia przebiegają w następującej kolejności:
1. Prezentacja technologii wirtualnej rzeczywistości wraz z obsługą sprzętu
2. Przedstawienie tematu zajęć wraz z zasadami panującymi podczas zajęć
3. Seans VR
4. Panel dyskusyjny podczas którego omawiamy informacje zapamiętane z filmów
5. Rozwiązywanie rebusów i testów w kartach pracy dla starszych oraz dalsze rozmowy przy kolorowankach z młodszymi

Na chwilę obecną posiadamy 3 tematyki:
- Kosmos
- Świat podwodny
- Dinozaury

Animatorzy będą dostępni podczas targów 13-14 maja od 10:00 do 16:00
Nowy Targ, Miejska Hala Lodowa, ul. Parkowa 14-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne atrakcje dla dzieci podczas Targów Podhalańskich przygotuje Fundacja "Cząstka Ciebie".
Będzie można skorzystać z:

 • malowania buziek
 • upleść warkoczyki w pięknych kolorach
 • zrobić tatuaż brokatowy
 • skorzystać z oferty kiermaszu książek i zabawekPrezentacja Państwowej Podhalańskiej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Podczas Podhalańskich Targów Budownictwa będzie z nami PPUZ,
studenci dwóch kierunków na swoim stoisku zaprezentują:
 • Kierunek Gospodarka przestrzenna zaprezentuje sprzęt geodezyjny.
 • Kierunek architektura zaprezentuje wystawę prac studentów kierunku architektura oraz zorganizuje „Warsztaty małego architekta”
Zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska 13-14 maja.


Doradca Energetyczny na Targach Podhalańskich.

Podobnie jak w latach poprzednich swoje stoisko będzie miał Doradca Energetyczny z Urzędu Miasta w Nowym Targu.
Będzie informować o dostępnych programach dotacji do wymiany kotłów (w chwili obecnej dofinansowujemy wymiany kopciuchów na: pompy ciepła, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej, kotły pelletowe oraz gazowe).

Ponadto będzie również udzielać informacji o programie Czyste Powietrze,
który obejmuje wymianę źródła ogrzewania, termomodernizację budynku oraz montaż OZE.
Zostaną też przekazane informacje np. o założeniach obowiązujących uchwał antysmogowych.

Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z Doradcą 13 i 14 maja, podczas Targów Podhalańskich.

Zapraszamy do Miejskiej Hali Lodowej, od 10:00 do 16:00

Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych wspiera swoich członków w dziedzinie remontów i wykańczania wnętrz.
W swoich szeregach mają wykonawców, inwestorów, majsterkowiczów, hobbystów, handlowców.
Dzięki posiadanej wiedzy swoich członków Stowarzyszenie prowadzi fora , na których można porozmawiać o wiedzy i tematach technicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych na naszych Podhalańskich Targach Budownictw.


Zapraszamy do odwiedzenia 26 Podhalańskich Targów Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii


Co będzie można zobaczyć i z czym będzie można się zapoznać:

- materiały budowlane od fundamentów aż po dach

- filtry do wody

- systemy dociepleń piana poliuretanową

- sprzęt kuchenny

- wanny Spa i fotele wellness

- groty solne

- kominki i akcesoria

- biologiczne, noeoczesne oczyszczalnie ścieków

- bramy i ogrodzenia

- stolarka budowlana – drzwi i okna

- pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii

- porady ekodoradcy

- ekologiczne kotły na różne paliwa: ekogroszek, pellet, drewno

- kotły gazowe kondensacyjne

- oferta ubezpieczeń i banków

- wyciskarki do soków, prasy do tłoczenia olejów

- stoiska ze sprzedażą bezpośrednią

Bilet wstępu na targi dla jednej osoby dorosłej - 10 zł
Płatność w kasie tylko gotówką.
Dzieci i młodzież do lat 15 wstęp bezpłatny.


Adres wydarzenia: Miejska Hala Lodowa, ul. Parkowa 14
Godziny otwarcia: sobota, godz. od 10:00 do 16:00
niedziela, godz. od 10:00 do 16:00

Lokalizacja

termin Termin Targów:

13-14 maja

miejsce Lokalizacja:

Miejska Hala Lodowa ul. Parkowa 14

godziny Godziny otwarcia:

sobota, godz. od 10:00 do 16:00 - niedziela, godz. od 10:00 do 16:00