Targi ogrodnicze

Targi ogrodnicze to miejsce spotkań profesjonalistów z właścicielami i miłośnikami ogrodów. Dla wystawców i firm są najlepszą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pogłębienia wiedzy dotyczącej aktualnych trendów w branży oraz nowych rozwiązań. Odwiedzający znajdą tu ciekawe promocje i szansę na poznanie innych ogrodowych pasjonatów, a przede wszystkim zakup pięknych roślin i nowoczesnego sprzętu ogrodowego.

Prowadzisz firmę z branży ogrodniczej? Zostań naszym wystawcą!

Kochasz swój ogród, działkę czy balkon i chcesz je upiększyć? Szukasz najlepszych promocji na rośliny ozdobne? Odwiedź organizowane przez nas targi ogrodnicze!


Gdzie warto być i gdzie najlepiej zaprezentować swoją ofertę w 2022 roku?

Kiermasz Roślin Ozdobnych (2–3.04.2022 r., Jaworzno)

To impreza towarzysząca Targom Budowlanym Dom Nowoczesny w Jaworznie. To idealne miejsce, by dowiedzieć się wszystkiego o ogrodnictwie i uprawie roślin, a przede wszystkim zapoznać się z ofertą firm prezentujących rośliny ozdobne, drzewka owocowe, krzewy czy warzywa oraz wyposażenie ogrodów i sprzęt ogrodniczy. Kiermasz Roślin Ozdobnych Jaworzno to także znakomita okazja do zakupu kaktusów i innych roślin doniczkowych, ziół czy miodu.

Kiermasz Roślin Ozdobnych Jaworzno


Kiermasz Roślin Ozdobnych (10.11.09.2022 r., Gliwice)

Kiermasz towarzyszy Gliwickim Targom Budownictwa EXPOBUD. To cykliczne, dwudniowe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów ogrodów. Ma kilkuletnią tradycję, wpisało się już w więc kalendarz najważniejszych wydarzeń z branży ogrodowej na Śląsku. Jest też wyjątkowo lubiane przez mieszkańców Gliwic.

W ofercie znajdziesz rośliny ozdobne, kwiaty cebulowe, krzewy, drzewka owocowe lub kwiaty doniczkowe. Produkujesz lub sprzedajesz sprzęt ogrodniczy, altany czy meble do ogrodu? Kiermasz Roślin Ozdobnych w Gliwicach to najlepsze miejsce, by zyskać nowych klientów.


Gliwicki Kiermasz Roślin