Targi budowlane 2023

Budujesz dom? Planujesz inwestycję? Prowadzisz firmę budowlaną, a może jesteś wykonawcą lub architektem? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań jest twierdząca, targi budowlane to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Targi budownictwa cieszą się od lat niesłabnącą popularnością wśród osób, które planują budowę domu. To najlepsza okazja, by znaleźć ciekawe oferty oraz najlepszych fachowców! Targi budowlane chętnie odwiedzane są również przez profesjonalistów, którzy mogą tam poznać nowe trendy i innowacyjne rozwiązania.


Jakie targi budowlane w 2023 roku warto odwiedzić na Śląsku i w Małopolsce?

23 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz (11-12.03.2023, Arena Gliwice)

Zacznij budowlaną wiosnę razem z targami EXPO Gliwice! To wydarzenie dla profesjonalistów i wszystkich, którzy poszukują nowości i ofert od najlepszych firm budowlanych na Śląsku. Targi wspierane są przez Śląską Izbę Budownictwa i Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych. W programie ciekawe stoiska, promocje i nowości oraz atrakcje dla odwiedzających!Targi Budowlane Dom Nowoczesny (15–16.04.2023, Jaworzno, Hala MCKiS Jaworzno)

To obowiązkowy punkt programu dla wszystkich, których interesują nowe technologie, innowacje spod znaku domu inteligentnego i rozwiązania dla domów energooszczędnych i nowoczesnych. Targi Dom Nowoczesny to odświeżony projekt Jaworznickich Targów Budownictwa o wieloletniej tradycji. Zapraszamy profesjonalistów oraz każdego, kto chce dowiedzieć się, jak zbudować nowoczesny dom!


Podhalańskie Targi Budownictwa (13–14.05.2023, Miejska Hala Lodowa Nowy Targ)

Profesjonalne targi z ciekawą listą wystawców i bogatym programem. Na Podhalańskie Targi Budownictwa zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane tematami ekologicznych i nowoczesnych systemów grzewczych, fotowoltaiki czy branżą OZE.Gliwickie targi Budownictwa EXPOBUD (9–10.09.2023, Arena Gliwice)

Targi budowlane, na których nie może Cię zabraknąć tej jesieni! Tegoroczna edycja targów budownictwa EXPOBUD będzie poświęcona przede wszystkim nowym technologiom w budownictwie i budowie domu w zgodzie z naturą! Jeśli interesuje Cię, jak zmienia się branża budowlana w Polsce i na świecie, to musisz tu być!


Czytaj także