26 Podhalańskie Targi Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii – Nowy Targ 2023 już za Nami !!!

W majowy weekend 13 i 14 maja na terenie Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbyła się
26 edycja Podhalańskich Targów Budowlanych. Drugim wiodącym tematem obok budownictwa, były Odnawialne Źródła Energii. Temat ten związany jest z nowoczesnymi, ekologicznymi 8i energooszczędnymi źródłami ciepła, które w obecnym czasie się bardzo popularne, ponieważ wiele osób decyzje się na wymianę starych kotłów na nowe źródła ogrzewania. Oferta była bardzo bogata
i ciekawa ten, kto szukał odpowiedniego urządzenia dla siebie mógł porównać ceny, parametry
a także otrzymać fachowe porady i doradztwo od producentów, którzy prezentowali swoją ofertę.
A ponadto wiele nowości, nowinek, ciekawostek z zakresu: budownictwa, instalacji, wnętrz. Ciekawie zaaranżowane stoiska przyciągnęły mieszkańców Podhala, którzy mogli wybrać coś dla siebie. A ponadto atrakcje dla dużych i małych. Rodziny, które odwiedziły nasze targi z dziećmi mogły je bezpiecznie zostawić pod opieką animatorów z VIRTUAL QUEST, mogły obejrzeć filmy w specjalnych okularach VR.
Oprócz bogatej oferty OZE zwiedzający mogli zapoznać się z systemami dociepleń budynków, ofertą mebli i wyposażenia wnętrz a nawet drobnym sprzętem AGD. A ponadto dzięki bogatemu programowi prelekcji, każdy zainteresowany mógł pogłębić swoją wiedze.
Tegoroczne targi upłynęły w miłej, słonecznej atmosferze a mieszkańcy Podhala otrzymali wyczerpujące informację na temat aktualnych nowości, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na 27 edycję PODHALAŃSKICH TARGÓW BUDOWLANYCH.