Miło nam poinformować, że nasza współpraca medialna rozwija się.

W ostatnim czasie dołączyły do nas 3 serwisy, które promują branże targową, budownictwo i odnawialne źródła energii.

Jest nam bardzo miło, ponieważ każda taka współpraca daje możliwość promocji naszych targów w Gliwicach, a tym samym dotarcie do

do grupy docelowej, czyli osób zainteresowanych tematyką naszych targów.

Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką naszych Partnerów:

  1. Daibau.pl to platforma budowlana, która łączy wykonawców z inwestorami. Pomaga efektywnie współpracować właścicielom nieruchomości
    i wykonawcom, aby zapewnić pomyślne zakończenie projektów budowlanych i satysfakcję obu stron. W ramach platformy funkcjonuje internetowe czasopismo poświęcone architekturze, poradom budowlanym a także zabytkom w Polsce.
  2. Instytut Gospodarki Nieruchomościami powstał w 2005 r. z inicjatywy organizacji pozarządowych i wyższych uczelni związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą polityką energetyczną. W ramach naszej działalności współpracujemy z wieloma instytucjami funkcjonującymi na rynku zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyższymi uczelniami oraz grupami zawodowymi związanymi z energetyką, budownictwem i ochroną środowiska.
  3. Monitor Rynkowy – PubliCity Media Group prowadzi działalność mediową, reklamową oraz eventową. Tworzymy i dystrybuujemy treści w ramach naszego portfolio medialnego, oferując konsumentom i reklamodawcom zintegrowane usługi marketingowe, medialne i biznesowe, w tym rozwiązania cyfrowe i możliwości reklamowe. Ponadto prowadzimy wiele programów medialnych, za sprawą których wzmacniamy wizerunek naszych partnerów.

 

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna dla obu stron.