14-15.04.2018

Jaworzno

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS
ul. Grunwaldzka 80

XXI Jaworznickie Targi Twój Dom, Twoje Otoczenie – Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia targowego, którego tematyka skierowana została na dom, ogród oraz wszystko inne co go otacza.
Impreza ta adresowana jest dla wszystkich firm, które w ofercie posiadają: materiały budowlane, meble, wyposażenie wnętrz, dekoracje, nowoczesne systemy grzewcze oraz wszystko to,
co związane jest z ogrodem: rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe.

Tegoroczna edycja została wzbogacona o liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych: Klub Kreatywnego Inżyniera „FLOJAMO”, konkurs z cennymi nagrodami, konkursy na stoiskach wystawców,
fachowe porady specjalistów, pokazy firm.

Temat przewodni imprezy to: „Czyste powietrze dla Jaworzna”. W ramach wspomnianego tematu Organizator przy współpracy z Urzędem Miasta Jaworzna przygotuje dla zwiedzających stoisko Urzędu Miasta
celem prezentacji mieszkańcom dofinansowań przy wymianie pieców, termomodernizacji obiektów bądź wymianie urządzeń typu pompy ciepła.

Zapraszamy Państwa do udziału w Targach, a tym samym do wzmocnienia wizerunku Państwa Firmy przez bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem. Trwa rezerwacja stoisk targowych.

Zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość otrzymania niezobowiązującej oferty targowej wraz z rzutem dostępnego stoiska.

Wpis do Informatora Targowego

Najważniejsze informacje:

1. Stoiska można urządzać w piątek (13.04.2018 r.) od godz. 8:00 do 20:00 Stoisko powinno być przygotowane najpóźniej w sobotę (14.04.2018 r.) do godz. 8:30.

2. Sobota (14.04.2018 r.) godz. 11:00 uroczyste otwarcie, następnie poczęstunek.

3. Niedziela godz. 17:00 zakończenie targów. Demontaż stoisk można rozpocząć o godz. 17:00 do 20:00, a w poniedziałek od godz. 7:00 do 12:00.Lokalizacja

termin Termin Targów:

14-15 kwietnia

miejsce Lokalizacja:

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS
ul. Grunwaldzka 80

godziny Godziny otwarcia:

sobota, godz. od 10:00 do 17:00
niedziela, godz. od 10:00 do 17:00

Konkursy dla wystawców

Przyznawane Nagrody:
  • „ZŁOTA KIELNIA”, "EKO PRODUKT" – Główna Nagroda Targów

  • „NAGRODA ORGANIZATORA” – statuetki, puchary


2) KREATYWNA PREZENTACJA WYROBÓW NA STOISKU
Celem konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania ciekawej, niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających oraz da szansę zdobycia nagrody. Prezentacja wyrobów powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Udział jest bezpłatny dla wszystkich wystawców. Zwycięzca otrzyma puchar lub statuetkę z informacją „Kreatywna Prezentacja”.

Materiały do pobrania:

1) Zgłoszenie produktu do konkursu o nagrodę ZŁOTA KIELNIA, EKO PRODUKT (pobierz)

2) REGULAMIN (pobierz)