Współpracuj z nami. Zostań wystawcą

Nie od dziś wiadomo, że branżowe targi to świetna okazja do pozyskiwania nowych kontrahentów i indywidualnych klientów.

Pomagają w tworzeniu i pielęgnowaniu kontaktów osobistych, które są ważnym czynnikiem sukcesu w dzisiejszej, konkurencyjnej rzeczywistości. Wiele wiodących firm uznaje targi za ważny element strategii marketingowej.

W jednym miejscu i czasie można – porozmawiać, dotknąć, zrozumieć, spróbować, dostrzec, odkryć, sprzedać, kupić, sprawdzić, dowiedzieć się. To tutaj w jednym miejscu i w jednym czasie masz okazję sprzedawać wielokanałowo: poprzez reklamę wizerunkową, sprzedaż osobistą, PR.
Na targach biznes nie może być bardziej bezpośredni i kompletny.LOKALNOŚĆ

Nasze Targi, w zależności od miasta, skupiają od 50 do 150 wystawców i przyciągają między 2-8 tys. zwiedzających. Dzięki lokalności zyskujesz pewność, że dotrzesz do klientów z regionu, w którym działasz.


PROMOCJA

Każdorazowo prowadzimy kampanie reklamowe promujące poszczególne Targi. Kampanie te są opracowywane i organizowane z półrocznym wyprzedzeniem. Promocja Targów to także promocja Twojej firmy.KOMPLEKSOWOŚĆ

Zostając wystawcą na naszych Targach otrzymujesz cały pakiet możliwości zamówienia usług reklamowych: od nagrania profesjonalnego spotu, przez umieszczenie baneru na targach, kolportaż ulotek, aż po projekt i pomoc techniczną w najlepszym wykorzystaniu Twojego stoiska.
Od ponad 20 lat jesteśmy dla Państwa.

Z sukcesem organizujemy targi, gdzie każdy wystawca
ma możliwość prezentacji swoich wyjątkowych produktów i usług.

Zapraszamy do kontaktu z nami.


NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia.

Kalendarz targów