Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Formularz zgloszeniowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIR „Promocja” s.c. W. Ochman, M. Ochman z siedzibą w Wadowicach, os. XX-lecia 20/3, 34-100 Wadowice, dla potrzeb niezbędnych do udziału w imprezie organizowanej przez AIR „Promocja” s.c., zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135).
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIR „Promocja” s.c. W. Ochman, M. Ochman z siedzibą w Wadowicach, os. XX-lecia 20/3, 34-100 Wadowice, w celu informowania mnie o przyszłych wystawach, konferencjach, kongresach innych organizowanych przez AIR „Promocja” s.c. wydarzeniach oraz w celach związanych z organizacją oraz przeprowadzeniem tych imprez.


Administratorem Państwa danych osobowych są AIR „Promocja” s.c. W. Ochman, M. Ochman z siedzibą w Wadowicach, os. XX-lecia 20/3, 34-100 Wadowice, NIP: 551-10-13-733 Regon: 357 208 600. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla udziału w imprezie organizowanej przez AIR „Promocja” s.c. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!


ŚLĄSKIE ENERGOOSZCZĘDNE 4 KĄTY - TARGI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

to dwudniowy panel tematyczny dla mieszkańców Śląska, którzy chcą poznać lub uporządkować swoją wiedzę w temacie odnawialnych
źródeł energii.

Edycja w Gliwicach – termin 10-11 września 2022, ARENA GLIWICE

Podczas naszych śląskich wydarzeń chcemy zapoznać odwiedzających targi z Firmami z branży fotowoltaicznej, rekuperacji, pomp ciepła oraz pojazdów elektrycznych.
Do udziału zapraszamy : inwestorów, deweloperów, instalatorów oraz projektantów instalacji.

ZAPRASZAMY FIRMY Z BRANŻY :

1. POMP CIEPŁA
2. PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
3. KOMPLETNYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH
4. PIECÓW, KOTŁÓW CO NA PELLET, EKOGROSZEK
5.ENERGOOSZCZĘDNYCH TECHNOLOGII
6. PIECÓW DO OGRZEWANIA CENTRALNEGO
7. FOLII NA PODCZERWIEŃ

Zapraszamy do kontaktu
MIASTO GLIWICE ZAPRASZAARENA GLIWICE to doskonałe miejsce prezentacji nowych projektów.


Już we wrześniu w trakcie trwania Targów Expobud i Elektromobility MOTO SHOW, nasi zwiedzający dostaną ofertę COMBO.
Kumulacja dwóch wydarzeń to podniesienie jakości wydarzeń oraz poszerzenie oferty dla potencjalnych klientów.

Interesuje Cię zielona energia oraz elektromobilność ? Zapisz w swój kalendarz wydarzeń weekend 10-11 września w Gliwicach.

Co przygotowaliśmy ?

W panelu ŚLĄSKIE ENERGOOSZCZĘDNE 4 KĄTY :

- ENERGOOSZCZĘDNE MATERIAŁY BUDOWLANE
- POMPY CIEPŁA, PANELE FOTOWOLTAICZNE
- RED SNAKE - FOLIE GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ
- POKAZ DOMÓW CAŁOROCZNYCH W TECHNOLOGII MOBILNEJ


W ofercie ELEKTROMOBILITY AUTO MOTO SHOW

Motoryzacyjny piknik, promujący na Śląsku elektromobilność.
Dla wielu mieszkańców tego regionu stworzona zostanie możliwość pierwszej jazdy samochodem elektrycznym.
Będą panele, mini konferencje, prezentujące nowe modele samochodów i różne meandry elektromobilności.
Przedstawiony zostanie kierunek w jakim zmierza światowa motoryzacja.


Zapraszamy do udziału w wydarzeniu

Arena Gliwice

Arena Gliwice to obiekt halowy o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym.
To także jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. 555 tys. m3 emocji

Arena Gliwice to blisko 555 tys. m3 do wykorzystania na bardzo wiele sposobów.

HALA ARENA GLIWICE.
Obiekt został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez targowych, konferencji, wystaw, koncertów.
Dzięki temu mogą one odbywać się na najwyższym poziomie.

Szanowni Wystawcy,

tradycją naszych targów jest branżowy konkurs targowy dla naszych wystawców. Podczas targów przygotowaliśmy dla Was różne konkursy z nagrodami.
Zachęcamy do udziału, nagrody to potwierdzenie jakości prezentowanych przez Was produktów,Waszej pracy i zaangażowania.

KATEGORIE KONKURSU TARGOWEGO :

1. PRODUKT - JAKOŚĆ i INNOWACYJNOŚĆ GLIWICKICH TARGÓW EXPOBUD, TARGÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII 2022
Nagroda Organizatora Targów - ZŁOTA KIELNIA

2. KREATYWNA PREZENTACJA PRODUKTÓW PODCZAS TARGÓW
Celem konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania ciekawej, niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających oraz da szansę zdobycia nagrody. Prezentacja wyrobów powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Udział jest bezpłatny dla wszystkich wystawców. Zwycięzca otrzyma puchar lub statuetkę z informacją „Kreatywna Prezentacja”.

Projekty targowe, które realizujemy od kilkunastu lat na terenie Miasta Gliwice spotykają się zawsze z pozytywnym odbiorem mieszkańców Gliwic i pobliskich miejscowości.
Dzięki włożonej pracy naszego zespołu, współpracy z Miastem Gliwice, jesteśmy w stanie proponować najlepsze imprezy na Śląsku.
O Gliwicach

Gliwice są jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura, a także zróżnicowana oferta kulturalna i sportowo-rekreacyjna czynią je nie tylko świetnym miejscem do życia, ale też popularnym celem turystycznym.

Gliwice są jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce. Tutaj krzyżują się autostrady A1 i A4. Do wielu miast w konurbacji górnośląskiej można dotrzeć dzięki Drogowej Trasie Średnicowej. W Gliwicach znajduje się także największy port śródlądowy w Polsce, a dojazd do lotniska w Pyrzowicach, jednego z największych polskich portów lotniczych, zajmuje 20 minut.

Gliwice to także ważny ośrodek akademicki, naukowy i przemysłowy – wykwalifikowane kadry windują pozycję miasta w rankingach innowacyjności i dynamicznego rozwoju.

Trochę historii

Lokacja miasta na prawie magdeburskim nastąpiła przed 1276 rokiem. U schyłku średniowiecza, na niespełna kilku hektarach, żyło tutaj około 900 mieszkańców. Wśród nich przeważali przybysze z Dolnego Śląska i zachodniej Europy. Na przestrzeni wieków miasto zmieniało przynależność państwową, władali nim Polacy, Czesi i Niemcy. Po II wojnie światowej z całym Górnym Śląskiem przyłączono je do Polski. Wtedy też osiedliły się tutaj tysiące rodaków przybyłych z innych części kraju oraz dawnych Kresów Rzeczypospolitej.

Pomimo zmiennych kolei losu miasto do dziś zachowało czytelny układ architektoniczo-przestrzenny z czasów lokacji. Jego centralnym punktem jest kwadratowy rynek z ratuszem. To stamtąd wybiegają staromiejskie ulice, tworząc szachownicową sieć zabudowy kamieniczek. Dawniej granicą tej zabudowy były kamienne mury obronne z basztami, fosą i dwiema bramami – Białą (Bytomską) i Czarną (Raciborską).

Dobre miejsce dla biznesu

W czasie ostatnich kilkunastu lat Gliwice stały się jednym z najnowocześniejszych miast Górnego Śląska. Zadecydowały o tym dobre położenie miasta, atrakcyjne tereny inwestycyjne, bogata infrastruktura techniczna oraz śmiałe rozwiązania komunikacyjne. Tradycyjny przemysł ciężki i górnictwo węgla kamiennego ustąpiły miejsca przedsiębiorstwom i firmom wykorzystującym najnowsze osiągnięcia wiedzy i wysokie technologie, skupionym m.in. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

Dużą rolę w wyznaczeniu nowego, zaawansowanego technologicznie kierunku rozwoju miasta odegrały dokonania naukowców Politechniki Śląskiej oraz innych instytucji naukowo-badawczych, w tym gliwickich placówek Polskiej Akademii Nauk. O potędze gospodarczej miasta decyduje jednak przede wszystkim działalność Podstrefy Gliwickiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA. Zainwestowano w niej blisko 10 mld zł.

Miasto Gliwice zachęca mieszkańców do udziału w nowym programie dotacyjnym związanym z walką z niską emisją i szkodliwymi „kopciuchami”, których sporo jest jeszcze w domach jednorodzinnych. Nabór wniosków do „Czystego Powietrza nad Gliwicami” – inwestycji realizowanej w ramach unijnego konkursu – wystartuje oficjalnie 9 sierpnia o godz. 10.00 na stronie niskaemisja.pl/gliwice/ i potrwa do 30 września do północy. Warto się pospieszyć i jak najszybciej złożyć dokumenty (najlepiej online), bo w określonych przypadkach będzie można uzyskać od 13,5 tys. zł do nawet 36 tys. zł!

„Czyste Powietrze nad Gliwicami" przewiduje wsparcie finansowe dla właścicieli i współwłaścicieli budynków jednorodzinnych w Gliwicach, którzy zdecydują się zastąpić nieekologiczne źródło ogrzewania ciepłem z sieci PEC, a w przypadku, gdy jest to technicznie niemożliwe (bądź nieuzasadnione ekonomicznie), ogrzewaniem gazowym, elektrycznym lub pompą ciepła. O dofinansowanie należy się starać przed rozpoczęciem wybranego przedsięwzięcia. Ze względów pandemicznych preferowane jest składanie wniosków w formie elektronicznej.

Regulamin naboru, wzór wniosku wraz z załącznikami i szczegółowe informacje dotyczące ich składania znajdują się na stronie operatora programu „Czyste Powietrze nad Gliwicami” pod adresem niskaemisja.pl/gliwice/. Pytania dotyczące naboru można przesyłać na adres: gliwice@niskaemisja.pl lub zadawać telefonicznie pod nr. tel. 721-747-447, 693-551-490.

PAMIĘTAJ! MUSISZ WYMIENIĆ:

► do 1 stycznia 2022 r. – kotły węglowe, wyprodukowane przed 2007 r.

► do 1 stycznia 2024 r. – kotły węglowe wyprodukowane pomiędzy 2007 a 2012 r.

► do 1 stycznia 2026 r. – kotły wyprodukowane po 2012 roku, włączone do eksploatacji przed 1 września 2017 r.

► jeśli Twój kocioł spełnia wymagania dla klasy III lub IV normy kotłowej, masz czas na wymianę do 1 stycznia 2028 r.

► piece kaflowe, kuchnie węglowe, kominki i piecyki typu koza muszą być usunięte do 1 stycznia 2023 r.