Gliwickie Targi Budownictwa EXPOBUD

Branża budowlana rozwija się teraz wyjątkowo szybko. Każdy rok, każdy sezon to innowacyjne technologie i nowoczesne materiały oraz produkty, które pozostawiają w tyle konkurencję. Skąd czerpać wiedzę o nowościach, które zmieniają budownictwo w Polsce i na świecie? Weź udział w Gliwickich Targach Budownictwa EXPOBUD!

To dwudniowe wydarzenie, które pokazuje nowoczesne oblicze tradycyjnego budownictwa. Gliwickie Targi Budownictwa EXPOBUD są cykliczną imprezą, która na stałe weszła już do kalendarza najważniejszych imprez targowych Śląska.

Najważniejsze tematy poruszane w trakcie Gliwickich Targów Budownictwa EXPOBUD:

  • nowoczesne rozwiązania w zakresie domu inteligentnego i automatyki budynkowej;
  • nowoczesne okna klasy premium;
  • ogrzewanie na miarę XXI wieku i nowoczesne systemy grzewcze;
  • zielone ściany i dom w symbiozie z naturą;
  • zagadnienia dotyczące przyszłości branży budowlanej.

Dlaczego warto wziąć udział w Gliwickich Targach Budownictwa EXPOBUD?

Gliwickie Targi Budownictwa EXPOBUD w 2022 roku stoją pod znakiem nowoczesnych technologii i budowy domu w zgodzie z naturą. Szczególnie zapraszamy wystawców, którzy oferują innowacyjne rozwiązania pozwalające budować dom oszczędniej, nowocześniej, szybciej i bardziej ekologicznie.

EXPOBUD to nie tylko okazja, aby zapoznać się z ofertą firm z dynamiczne rozwijającego się śląskiego rynku budownictwa. Na odwiedzających i wystawców czekają liczne atrakcje – panele, pokazy, a także promocje i bogaty program dla najmłodszych.

Chcesz wiedzieć więcej o najnowszych technologiach w budownictwie i dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów? Weź udział w Gliwickich Targach Budownictwa EXPOBUD!Adres wydarzenia : Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Miasto i godzina : Gliwice sobota 10.00 do 16.00 niedziela 10.00 do 16.00