Już we wrześniu - Zostań Wystawcą podczas Targów Budowlanych EXPOBUD w Gliwicach

03 sierpnia 2022 Już we wrześniu - Zostań Wystawcą podczas Targów Budowlanych EXPOBUD w Gliwicach Promocja-Targi.pl

17 Gliwickie Targi EXPOBUD
Śląskie Energooszczędne 4 kąty, Kiermasz Roślin Ozdobnych
10-11.09.2022r.
Arena Gliwice

Już po raz 17 spotkamy się w Gliwicach podczas Targów EXPOBUD.
Obok tematów związanyc z budownictwem i wyposażeniem wnętrz w tym roku znajda Państwo również ofertę deweloperów oraz firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii w panelu Śląskie Energooszczędne 4 kąty.
Targi w Gliwicach to branżowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i czasie ofertę firm z Powiatu Gliwickiego, ze Śląska oraz innych rejonów Polski.
Tegoroczna oferta będzie tak różnorodna, że każdy kto buduje lub chce kupić dom, mieszkanie znajdzie odpowiednią ofertę lub produkty dla siebie. A ponadto fachowe porady przedstawicieli firm, możliwość zobaczenia produktu dają możliwość podjęcia dobrych decyzji a także skorzystania z rabatów, jakie będą oferować wystawcy.
Od kilku już edycji targi to nie tylko wystawa i prezentacja produktów, to także duża dawka wiedzy
z zakresu budownictwa, instalacji i wnętrz. A dzięki prelekcjom przygotowanym przez naszych wystawców i partnerów, zwiedzający będą mogli poznać wiele ciekawych tematów, m.in. jak nie kupić „bubla” czy jak prawidłowo wykonać taras.
Na dzieci, które przyjdą wraz z Rodzicami, będzie czekać Klub Flojamo. Tutaj pod okiem animatorów będą mogły rozwijać swoje umiejętności budując domki z materiałów recyklingowych, spróbować swoich zdolności na kreatywnym placu budowy przy wykorzystaniu dużych klocków konstrukcyjnych "Mały Cieśla".

A ponadto konkursy dla wystawców. Po raz kolejny wybierzemy najlepsze produkty prezentowane na targach oraz wręczymy nagrody za najlepszą aranżację stoiska.

Serdecznie zapraszamy – zaplanuj weekend razem z nami 10-11.09.2022r, Arena Gliwice, wstęp wolny.

Miasto Gliwice – zaprasza.


Pozostałe aktualności