Warsztaty „Design Thinking ‘’

14 sierpnia 2019 Warsztaty „Design Thinking ‘’ Promocja-Targi.pl

Jest to myślenie projektowe, tworzenie prostych rozwiązań. Są to warsztaty kreatywne.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysły, ale nie wiedzą jak je wdrożyć i zrealizować.

Warsztaty poprowadzi:

dr Krzysztof Groń, Adiunkt w Katedrze Sztuk Pięknych i Projektowych na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach gdzie uprawia działalność naukowo- dydaktyczną, której efektem jest współpraca projektowa jednostek naukowych z przemysłem. Autor wielu wzorów przemysłowych. Doktor sztuk Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Tytuł pracy doktorskiej: Przemysłowe wytwarzanie a formy współczesnych siedzisk. Promotorem pracy był: Prof. dr hab. Edward Zielonka. Od początku lat 90 pracuje w przemyśle, dla którego projektuje nowe marki handlowe wraz z produktami. Prowadzi autorskie programy z zakresu Design Thinking (Myślenie Projektowe). Przy współpracy z producentami i jednostkami technologicznymi, produkcyjnymi i handlowymi wdraża nowe projekty do produkcji seryjnej, a także obiegu handlowego. W kolejnym etapie wdrożenia realizuje specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla architektów i handlowców pod kątem wprowadzenia nowych produktów na rynek. Równocześnie prowadzi działalność naukowo- dydaktyczną, której efektem jest min. współpraca jednostek naukowych z przemysłem, którą promuje w formie odczytów i publikacji naukowych podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowo- biznesowych. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Towarzystwa Ergonomicznego.

Metoda Design Thinking jest przeznaczona dla osób prywatnych, firm, korporacji, fundacji, szkół, administracji; dla wszystkich organizacji, które poszukują innowacji, ale nie poprzez kopiowanie i ulepszanie, tylko poprzez wdrożenia oryginalnych rozwiązań opartych na głęboko rozpoznanych potrzebach użytkowników. Celem metody jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań m.in. w postaci nowych produktów, innowacyjnych technologii, usług, strategii, procesów, programów edukacyjnych, a nawet modeli biznesowych. Niezależnie od tego, czy działamy w biznesie, przemyśle, edukacji, administracji, Design Thinking wspiera rozwój innowacji i daje gwarancję niestandardowych rozwiązań.

Dzięki współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Śląskiej mogą Państwo skorzystać z bezpłatnych warsztatów i wzbogacić się o nową wiedzę. Już teraz zapraszamy do zapisów.

I tura - sobota 14.09. - od 12:00 do 14:00 - 15 miejsc
II tura - sobota 14.09. - od 14:30 do 16:30 - 15 miejsc

Wystarczy wysłać wiadomość email na adres: komisarz@promocja-targi.pl podając imię i nazwisko oraz godzinę warsztatów.

Pozostałe aktualności