Targi EXPOBUD w Gliwicach za nami

14 września 2021 Targi EXPOBUD w Gliwicach za nami Promocja-Targi.pl

Za nami kolejna odsłona Targów Budownictwa EXPOBUD. Dwudniowe wydarzenie w Arenie Gliwice cieszyło się sporym zainteresowaniem .

Bardzo się cieszymy, że targi budownictwa wróciły do Areny Gliwice, że po wielu miesiącach wyłączenia pandemicznego znów powraca normalność, również w tej dziedzinie. Przyjechało wielu wystawców z dalekich zakątków Polski, a nawet z zagranicy. To potwierdza, że jesteśmy postrzegani jako miasto rozwijające się i jako dynamiczny rynek konsumentów – mówi prezydent Gliwic Adam Neumann.

Podczas dwudniowego wydarzenia odbyły się panele budowlane, instalacyjne i wyposażenia wnętrz oraz kiermasz roślin ozdobnych. Można było znaleźć ekologiczne rozwiązania do domu i ogrodu, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii oraz skorzystać z konsultacji i poznać nowości z branży budowlanej i ogrodniczej. Zaprezentowały się też firmy branży deweloperskiej, instalacyjnej, ogrodniczej oraz kamiennej i ceramicznej. Miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu mieli z kolei okazję zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe. Ponadto na stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach można było zapoznać się z programami dofinansowania zmiany ogrzewania, które przekazywali pracownicy Wydziału Środowiska. Zgodnie z tradycją odbył się też konkurs na najlepszych wystawców i najlepsze produkty.

Targi EXPOBUD to impreza tematyczna poświęcona szeroko pojętej branży budowlanej, w której uczestniczą wystawcy, eksperci oraz miłośnicy urządzania i dekorowania domu. Jeżeli ktoś przegapił tegoroczny EXPOBUD, powinien wypatrywać kolejnego tego typu wydarzenia – Targi Budownictwa to stały punkt na mapie branżowych imprez w Gliwicach!

Współgospodarzem wydarzenia było Miasto Gliwice

Pozostałe aktualności

30 stycznia 2023 GLIWICKIE TARGI BUDOWLANE - Zapraszamy już teraz do odwiedzenia Targów

Trwają przygotowania do Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji, Wnętrz & Targów Odnawialnych Źródeł Energii.

więcej
29 stycznia 2023 Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa w Gliwicach - Zapraszamy

Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa 2023 rozpocznie się w Gliwicach

więcej
więcej aktualności