PODHALAŃSKIE TARGI BUDOWNICTWA- 14-15 maja Zapraszamy

14 marca 2022 PODHALAŃSKIE TARGI BUDOWNICTWA- 14-15 maja Zapraszamy Promocja-Targi.pl

Nowy Targ, Podhale to miejsce nam szczególnie bliskie, ponieważ od ponad 20 lat organizujemy tutaj Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz. Odbywają się one tradycyjnie w maju . W tym roku ,poblisko dwu letniej przerwie wracamy!

14-15 maja, Miejska Hala Lodowa zamieni się w wystawę najnowszych produktów
i materiałów dla budownictwa. Targom będą towarzyszyć pokazy specjalistów, prelekcje i fachowe porady. Promocja-Targi dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie zostało przygotowane na jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy po targach w Gliwicach, na których zwiedzający licznie dopisali. Chętnie odwiedzali stoiska i szukali odpowiednich produktów ,materiałów dla siebie. Jest to bardzo pozytywne, ponieważ pokazuje, że targi są potrzebne i warto się zaprezentować :) .
Podczas Targów odbędą się konkursy dla wystawców, zostaną tradycyjnie zostaną wręczone „ZŁOTE CIUPAGI” za najlepszy produkt prezentowany na targach. Jest to jedyna taka nagroda – ceniona przez firmy. A ponadto Burmistrza Miasta Nowy Targ wręczy swoją nagrodę
w kategorii produkt regionalny „Nr 1 na PODHALU” oraz Rektor Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej wyróżni swoją nagrodą firmy.

Zapraszamy Państwa do rezerwacji stoisk. Chętnie przygotujemy ofertę, doradzimy i pomożemy.

KONTAKT:
tel . 505 137 672

14-15 maja 2022, Miejska Hala Lodowa, Nowy Targ – Podhalańskie Targi Budow

repliky hodinek

Pozostałe aktualności