PO RAZ XXIV PODHALAŃSKIE TARGI ZAPRASZAJĄ ...

25 kwietnia 2019 PO RAZ XXIV PODHALAŃSKIE TARGI ZAPRASZAJĄ ... Promocja-Targi.pl

11-12.05.2019r., Miejska Hala Lodowa, ul. Parkowa 14

Temat przewodni: „Walczymy o czyste powietrze na Podhalu”

Od ponad 20 lat Podhalańskie Targi Budowlane gromadzą kilkudziesięciu wystawców
z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz. Są to przede wszystkim firmy z Podhala, ale między nimi znajdą również Państwo ofertę firm z innych rejonów Polski, którzy raz w roku chętnie zjeżdżają do Nowego Targu.

W roku bieżącym ponownie mamy przyjemność gościć instytucje finansowe i banki, które pomogą Państwu podjąć decyzję jakie źródło finansowania inwestycji wybrać, aby było ekonomiczne i korzystne.

Nadal walczymy o Czyste Powietrze dla Podhala, dlatego też swoja ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych na różnorodne paliwa zaprezentują producenci i dystrybutorzy.
W ofercie znajdą Państwo kotły na paliwa stałe, na pellet a także gazowe. A jeśli chcecie mieć własną elektrownie, zapraszamy na stoiska firm, które w ofercie będą mieć fotowoltaikę.

Wśród nowości tegorocznych targów pojawią się baseny kąpielowe, które zaprezentuje firma z ponad 40 letnim doświadczeniem na rynku. Kolejna nowość to oferta betonu, kruszyw
i cementu, czyli materiałów, które są niezbędne przy każdej budowie. Wyposażenie łazienek i narzędzia budowlane to kolejne nowości, które znajdą Państwo na stoiskach naszych tegorocznych wystawców. A także kompletne i innowacyjne rozwiązania komunikacji elektrycznej przyjaznej dla środowiska, dla domu i firmy, m.in. stacje ładowania, rowery elektryczne, deskorolki, auta elektryczne a także platformy zarządzania.

Dla Pań oferta nowoczesnych wyciskarek do soków, odkurzaczy, sprzętu AGD, fotele masujące, wanny Spa czyli wszystko co ułatwi domowe prace a po ich wykonaniu pozwoli na zrelaksowanie się.

No to idźmy dalej…. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich dzieci, ponieważ i dla nich Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO przygotował wiele atrakcji i nowości. Będzie można zostawić dzieci i spokojnie zapoznać się z ofertą tegorocznego wydarzenia.

Organizator PROMOCJA-TARGI również o Was pamięta i w tym roku, mamy super nagrodę TV LED 40’. Wystarczy odwiedzić w dniach 11-12.05. nasze wydarzenie, wypełnić otrzymany przy wejściu kupon i czekać aż los się uśmiechnie. Losowanie odbędzie się w niedziele 12.05. o godzinie 16:00.

To chyba na tyle, jeśli cos jeszcze pojawi się godnego uwagi na pewno Was o tym poinformujemy na naszym profilu Fb - Targi Budowlane Śląsk i Małopolska. Koniecznie tam zaglądajcie, bo wszystko się może zdarzyć…

POZDRAWIAMY I CZEKAMY NA WAS 11 i 12 MAJA W MIEJSKIEJ HALI LODOWEJ W NOWYM TARGU - ORGANIZATOR PROMOCJA-TARGI WADOWICE

Pozostałe aktualności

30 stycznia 2023 GLIWICKIE TARGI BUDOWLANE - Zapraszamy już teraz do odwiedzenia Targów

Trwają przygotowania do Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji, Wnętrz & Targów Odnawialnych Źródeł Energii.

więcej
29 stycznia 2023 Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa w Gliwicach - Zapraszamy

Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa 2023 rozpocznie się w Gliwicach

więcej
więcej aktualności