Jesień to też dobry czas na targi!

23 sierpnia 2018 Jesień to też dobry czas na targi! Promocja-Targi.pl

Wszystko do domu i ogrodu

Zbliża się wrzesień, a zatem czas na Targi Expobud – imprezę, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych. Na targach znajdziemy najnowocześniejsze rozwiązania przydatne podczas urządzania domu i ogrodu oraz innowacyjne i ekologiczne systemy grzewcze. Na specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach będzie można zapoznać się z programem PONE i akcją „Czyste powietrze dla Gliwic”.

14. edycja Targów Expobud odbędzie się w trzeci weekend września. Zostanie podzielona na trzy panele tematyczne: dom, wnętrze, ogród. Na każdym z nich zostaną przedstawione najnowsze trendy dotyczące urządzenia domu, mieszkania czy ogrodu. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 80 wystawców. Targom Expobud będzie towarzyszyć Kiermasz Roślin, podczas którego producenci chętnie będą udzielać porad i zaprezentują sadzonki krzewów, bylin, drzew oraz cebulki i zioła. Nie zabraknie też różnego rodzaju miodów i domowych przetworów. Przygotowano też degustacje i ciepłe przekąski. Wstęp na kiermasz oraz parking jest bezpłatny.

Ponieważ wrzesień to ostatni moment przed sezonem grzewczym, będzie też okazja, by dowiedzieć się czegoś o nowych metodach walki ze smogiem i ekologicznych rozwiązaniach grzewczych.

– Producenci, hurtownicy i instalatorzy zademonstrują ekologiczne kotły i spalanie różnymi paliwami, pojawi się też stoisko Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gliwicach, na którym będzie prezentowany PONE i program „Czyste powietrze dla Gliwic”. Pokażemy technologie, materiały i rozwiązania z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Na Targach będzie też można skorzystać z porad ekspertów i eko-doradców, którzy opowiedzą o warunkach uzyskania różnego rodzaju dofinansowań na wymianę kotłów, termomodernizację budynków czy montaż pomp ciepła.


Targi potrwają od 15 do 16 września. Pawilony wystawiennicze na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 będą otwarte w godz. od 10.00 do 17.00.