Gliwickie dni Domu i Ogrodu

07 maja 2021 Gliwickie dni Domu i Ogrodu Promocja-Targi.pl
Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie Gliwickie Dni Domu i Ogrodów w terminie
od 19 do 20 czerwca 2021, ARENA GLIWICE -PLAC GŁÓWNY Gliwickie Dni Domu i Ogrodów to spotkanie branżowych Firm z mieszkańcami Miasta Gliwice.
Zapraszamy przedsiębiorców z branży budowlano-instalacyjnej oraz ogrodniczej.
Mając na uwadze obostrzenia pandemiczne proponujemy prezentację na terenie zewnętrznym
Areny Gliwice.

Nasza oferta będzie obejmowała prezentację w dwóch głównych panelach tematycznych:
PANEL DOM - czyli firmy z branży deweloperskiej, instalacyjnej ( fotowoltaika, panele słoneczne, pompy ciepły , usługi w zakresie instalacji), okna, bramy, osłony zewnętrzne.
Nasi specjaliście w dziedzinie pozyskiwania energii elektrycznej przedstawią Państwu w swoich ofertach jak wytwarzana jest energia elektryczna polegająca na zjawisku konwersji promieniowania słonecznego w prąd elektryczny (stały) za pomocą paneli fotowoltaicznych.

PANEL OGRÓD - tarasy, deski kompozytowe, ogrodzenia oraz ZIELONY OGRÓD: czyli to co w okresie wiosennym tak bardzo kochają mieszkańcy Gliwic.
Gospodarstwa Ogrodnicze będą miały dla Państwa w sprzedaży : byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy oraz drzewka do ogrodów.
Projektanci i Architekci Krajobrazu będą służyć swoją ofertą dla wszystkich zainteresowanych zmianą swojej zielonej przestrzeni.
Zapraszamy w ciągu dwóch dni do Areny Gliwice .
Miasto Gliwice Zaprasza

Pozostałe aktualności