EXPOBUD W SKRÓCIE - dowiedz się już teraz

26 sierpnia 2021 EXPOBUD W SKRÓCIE - dowiedz się już teraz Promocja-Targi.pl


Okna , drzwi, ceramika łazienkowa, ekologiczne rozwiązania do domu i ogrodu, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii, konsultacje oraz nowości z branży budowlanej i ogrodniczej – to wszystko już 11 i 12 września na Gliwickich Targach EXPOBUD w Arenie Gliwice. Podczas targów, na stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach będzie można zapoznać się z programami dofinansowania zmiany ogrzewania.
Nie przegapcie!

Targi EXPOBUD na stałe zagościły w gliwickim kalendarzu wydarzeń branżowych. To dwudniowa impreza tematyczna poświęcona szeroko pojętej branży budowlanej, w której uczestniczą wystawcy, eksperci oraz miłośnicy urządzania i dekorowania domu. Najbliższe Targi EXPOBUD odbędą się w weekend 11-12 września w Arenie Gliwice przy ul. Akademickiej 50. W sobotę, 11 września, stoiska będą czynne w godz. od 10.00 do 17.00, a w niedzielę w godz. od 10.00 do 16.00.

Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy branży budowlanej, deweloperskiej, instalacyjnej, ogrodniczej oraz kamiennej i ceramicznej. Miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe. Targi EXPOBUD to również okazja do konsultacji z ekspertami i pozyskania wiedzy od najlepszych fachowców –Osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości na rynku pierwotnym będą miały okazję poznać 27 technicznych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem mieszkania w stanie deweloperskim. Prelekcję na ten temat wygłosi Inspektor Budowlany Karolina Malicka, która opowie też o odbiorze technicznym domu.

To nie wszystko!

Na stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach będzie można zapoznać się z programami dofinansowania do zmiany źródła ogrzewania, które przekazywać będą pracownicy Wydziału Środowiska, a na stoisku Śląskiej Izby Budownictwa pozyskać informacje na temat budowy domu na zgłoszenie.

Nie zabraknie też propozycji dla miłośników ogrodów, którzy na kiermaszu roślin ozdobnych będą mogli skorzystać z fachowych porad oraz bogatej oferty kwiatów ogrodowych i tarasowych, krzewów ozdobnych czy bylin. Na miłośników zieleni będą też czekały stoiska projektantów terenów zielonych oraz eksperci z Polskiego Związku Działkowców Delegatury Gliwice.


POBIERZ SWÓJ BEZPŁATNY BILET NA TARGI - KLIKNIJ i dowiedz się więcej


Współgospodarz Wydarzenia MIASTO GLIWICE- ZAPRASZAPozostałe aktualności