Inspiracji nie brakowało!

17 września 2018 Inspiracji nie brakowało! Promocja-Targi.pl

Za nami 14 edycja targów Expobud. Odwiedzający i wystawcy spotkali się w hali sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej, by wymienić się doświadczeniami, a także zaprezentować najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i ciekawostki z branży budowlanej.
Frekwencja dopisała, pomimo pięknej pogody. odwiedzający przybyli nadzwyczaj Licznie.

Targi Expobud tradycyjnie przyciągnęły wielu miłośników pięknych wnętrz i ogrodów. Na kilkudziesięciu stoiskach zaprezentowano najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w budowie domów, ekologiczne systemy grzewcze, ciekawą roślinność ogrodową i elementy wystroju wnętrz.

Targi podzieliliśmy na trzy panele tematyczne: dom, czyste powietrze i ogród. Swoją ofertę zaprezentowało wielu wystawców z różnych stron Polski. Były to wysokiej jakości, markowe i ekologiczne rozwiązania. Nie zabrakło również porad specjalistów, konkursów i atrakcji dla najmłodszych uczestników targów

Targi Expobud były nie tylko świetną okazją, by poznać najnowsze trendy dotyczące urządzania domu i nowoczesnego ogrzewania, ale też by dowiedzieć się, jak ekologicznie ogrzewać dom czy mieszkanie.

Nie zawsze wiem, gdzie szukać inspiracji, a targi to dobre miejsce, by ją znaleźć. Po przejrzeniu oferty i konsultacji ze specjalistami mogę spokojnie szukać konkretnych produktów w Internecie – mówi jeden z uczestników targów.

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. Na targach można od razu dopytać o szczegóły specjalistów, uzyskać poradę i sprawdzić jakość materiałów – dodaje uczestniczka targów.

Na specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Gliwicach można było zaznajomić się z ekologicznymi systemami grzewczymi, nowymi metodami walki ze smogiem i działaniami miasta Gliwice wpływającymi na poprawę jakości powietrza.

Targi Expobud są obecne w Gliwicach od lat. Impreza przyciąga poszukiwaczy pomysłów na aranżację domu czy ogrodu i najnowszych trendów w branży budowlanej, a także specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Jak co roku dla Firm został przeprowadzony konkurs targowych w kategoriach :

EKO PRODUKT- nagrodę otrzymała Firma KET –Specjalistyczny Zakład Ochrony Środowiska Gliwice

Wyróżnienie w powyższej kategorii otrzymała Firma ENERGO SYSTEM – Zakład Kotlarski Pleszew

W kategorii:
"Złota Kielnia Budownictwa- nagrodę otrzymała Firma TERMOFOL Kraków, a wyróżnienie przypadło Firmie Adari Bielsko Biała / Gliwice.

W kategorii aranżacja stoiska nagrody otrzymali:

-FRANK FRESH GLIWICE
-VECTOR KOMINIKI TARNOWSKIE GÓRY

Wyróżnienie przyznano Firmie BK MEBLE KĘTY


Nagrody organizatora trafiły do Firm:
METAL-FACH TECHNIKA GRZEWCZA za prezentację bogatej oferty ekologicznych kotłów

KLINK INTERNATIONAL KATOWICE za prezentację panelu kamiennego samoprzylepnego.

KOLEJNA EDYCJA TARGÓW JUŻ ZA ROK ZAPRASZAMY NA NOWĄ ODSŁONĘ TARGÓW
EXPO-GLIWICE 2019 , SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pozostałe aktualności