EKO-DOM, EKO LIFE - 30-31.03., Nowy Sącz hala MOSiR

15 marca 2019 EKO-DOM, EKO LIFE  - 30-31.03., Nowy Sącz hala MOSiR Promocja-Targi.pl

Zmieniają się trendy, zmienia się i nasze wydarzenie. Tegoroczna impreza w Nowym Sączu oprócz charakteru budowlano-instalacyjnego będzie miała również coś więcej….

Wśród wystawców znajdą się stoiska produktów ze zdrową żywnością, kosmetykami, produktami dla zdrowia i urody. Będzie można zapoznać się z ofertą, otrzymać fachowe porady, zasięgnąć opinii, a nawet sprawdzić swój stan zdrowia.

Napisaliśmy powyżej coś więcej, ponieważ w roku bieżącym ponownie mamy przyjemność gościć instytucje finansowe, które pomogą Państwu podjąć decyzję jakie źródło finansowania inwestycji wybrać, aby było ekonomiczne i korzystne.

Nadal walczymy o Czyste Powietrze, dlatego też swoja ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych zaprezentują producenci i dystrybutorzy. A jeśli chcecie mieć własną elektrownie,zapraszamy na stoiska firm, które w ofercie będą mieć fotowoltaikę.

Kochasz las i przyrodę ??? Świetnie! Bo my też J i stąd narodził się pomysł nawiązania współpracy z Mdeco with love for decorations. Jest to firma która poprowadzi dla Państwa warsztaty Las w Słoiku - Twój własny kawałek natury. Warsztaty typu DIY.

Na Warsztatach dowiesz się:
- skąd się wzięły lasy w słoiku, poznasz ich pochodzenie
i etymologię
- jak dzielimy rodzaje lasów z uwagi na wykorzystane w nich rośliny
i rodzaje podłoża
- jak dobrać odpowiednie naczynie i dekoracje
Nauczysz się:
- przygotować odpowiednie podłoże
- zasadzić odpowiednie rośliny
- pielęgnować swój las
Każdy LAS jest niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycją, która dzięki odpowiednio dobranemu podłożu
i wyselekcjonowanym roślinom nie wymaga specjalnej pielęgnacji.
Patrz, podziwiaj i obserwuj SWÓJ Las!

Dla fanów motoryzacji też coś mamy. Lokalne salony samochodowe zaprezentują najnowsze modele aut – jest szansa, że pojawią się tez te najbardziej ekologiczne, czyli elektryczne, które pomału również podbijają polski rynek.

No to idźmy dalej…. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich dzieci, ponieważ i dla nich Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO przygotował wiele atrakcji i nowości. Będzie można zostawić dzieci i spokojnie zapoznać się z ofertą tegorocznego wydarzenia.

Organizator PROMOCJA-TARGI również o Was pamięta i w tym roku, mamy super nagrodę TV LED 40’. Wystarczy odwiedzić w dniach 30-31.03. nasze wydarzenie, wypełnić otrzymany przy wejściu kupon i czekać aż los się uśmiechnie. Losowanie odbędzie się w niedziele 31.03. o godzinie 16:00.

To chyba na tyle, jeśli cos jeszcze pojawi się godnego uwagi na pewno Was o tym poinformujemy na naszym profilu Fb - Targi Budowlane Śląsk i Małopolska. Koniecznie tam zaglądajcie, bo wszystko się może zdarzyć…

POZDRAWIAMY I CZEKAMY NA WAS 30 i 31 MARCA W HALI MOSIR W NOWYM SĄCZU.

Pozostałe aktualności