12-13.05.2018

Nowy Targ

Miejska Hala Lodowa
ul. Parkowa 14

XXIII Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz

Podhalańskie Targi Budownictwa były pierwszymi zorganizowanymi przez „Agencję Promocja” poza stałą siedzibą firmy.
Na miejsce imprezy wybraliśmy Halę Lodową w Nowym Targu, słynne lodowisko „Szarotek”. Był rok 1996. Targi w Polsce przeżywały swój rozwój.
Na rynku dopiero poznawano ten sposób reklamy. Nie było nam łatwo przekonać firmy do zaprezentowania się na targach.
Ostatecznie lokalizacja imprezy – miasto Nowy Targ – jego wieloletnia tradycja „targowania” pozwoliły „Agencji Promocja” zorganizować pierwszą edycję targów.
I tak zaczęła się tradycja Podhalańskich Targów, która trwa do dziś.

Podhalańskie Targi Budownictwa, Ogrzewania, Mebli i Wyposażenia Wnętrz mają więc już swoją kilkunastoletnią tradycję. Są znakomitym przykładem targów o zasięgu lokalnym.
Swoją ofertę prezentują tutaj firmy z Podhala, Małopolski, ale często również z odległych miast Polski. Ten region przyciąga wielu producentów, zważywszy na swój potencjał gospodarczy.
Podhale słynie również z budowania, dobrych cieśli, murarzy, licznie przyjeżdżającej tu Polonii Amerykańskiej. Mimo regresu, który miał miejsce w budownictwie, Targi utrzymały się.
Od kilku lat towarzyszy im z powodzeniem Wystawa Moto. Na Targach wystawia się od 70 do 100 firm, bardzo wiele na terenie zewnętrznym (jest to maj).
Przez trzy dni trwania odwiedza je około 5 tysięcy osób. Bardzo ważnym punktem Targów pozostaje konkurs o „Złotą Ciupagę”.

Wpis do Informatora Targowego

Najważniejsze informacje:

1. Stoiska można urządzać w piątek (11.05.2018 r.) od godz. 8:00 do 20:00 Stoisko powinno być przygotowane najpóźniej w sobotę (12.05.2018 r.) do godz. 8:30.

2. Sobota (12.05.2018 r.) godz. 11:00 uroczyste otwarcie, następnie poczęstunek.

3. Niedziela godz. 17:00 zakończenie targów. Demontaż stoisk można rozpocząć o godz. 17:00 do 20:00, a w poniedziałek od godz. 7:00 do 12:00.


Lokalizacja

termin Termin Targów:

12-13 maja

miejsce Lokalizacja:

Miejska Hala Lodowa
ul. Parkowa 14

godziny Godziny otwarcia:

sobota, godz. od 10:00 do 17:00
niedziela, godz. od 10:00 do 17:00

Konkursy dla wystawców

Przyznawane Nagrody:
  • „ZŁOTA KIELNIA”, "EKO PRODUKT" – Główna Nagroda Targów

  • „NAGRODA ORGANIZATORA” – statuetki, puchary


2) KREATYWNA PREZENTACJA WYROBÓW NA STOISKU
Celem konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania ciekawej, niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających oraz da szansę zdobycia nagrody. Prezentacja wyrobów powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Udział jest bezpłatny dla wszystkich wystawców. Zwycięzca otrzyma puchar lub statuetkę z informacją „Kreatywna Prezentacja”.

Materiały do pobrania:

1) Zgłoszenie produktu do konkursu o nagrodę ZŁOTA KIELNIA, EKO PRODUKT (pobierz)

2) REGULAMIN (pobierz)