23-25.02.2018

Gliwice

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej,
ul. Kaszubska 28

XIX Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz


Zapraszamy na kolejną edycję Gliwickich Targów Budowlanych.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu branży wystawienniczej cyklicznie organizujemy Gliwickie Targi Budownictwa, które będą miały swoją dziewiętnastą edycję w dniach 23-25 lutego 2018 r.
Nasze metody promowania targów są oparte o lata doświadczeń, obserwacji i wniosków, które przedkładają się na wysoki poziom Gliwickich Targów Budownictwa, o czym świadczy wysoka liczba zwiedzających w ciągu każdego z trzech dni targowych.

Oferujemy możliwość wykupienia stoisk w dwóch halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym. Zapraszamy Państwa do udziału w Targach, a tym samym do wzmocnienia wizerunku Państwa Firmy. Wszak bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem jest najefektywniejszy.

Aktualnie trwa rezerwacja stoisk targowych. Zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość otrzymania niezobowiązującej oferty targowej wraz z rzutem dostępnego stoiska.


Wpis do Informatora Targowego

Najważniejsze informacje:


1. Stoiska można urządzać w czwartek (22.02.2018 r.) od godz. 8:00 do 20:00. Stoisko powinno być przygotowane najpóźniej w piątek (23.02.2018 r.) do godz. 8:30.
2. Piątek (23.02.2018 r.) godz. 11:00 uroczyste otwarcie, następnie poczęstunek.
3. Niedziela godz. 17:00 zakończenie Targów. Demontaż stoisk można rozpocząć o godz. 17:00 do 20:00, a w poniedziałek od godz. 7:00 do 12:00.

Lokalizacja

termin Termin Targów:

23-25 lutego

miejsce Lokalizacja:

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej,
ul. Kaszubska 28

godziny Godziny otwarcia:

piątek, sobota, godz. od 10:00 do 17:00
niedziela, godz. od 10:00 do 17:00

Konkursy dla wystawców


Kiedy jesteśmy docenieni i nagrodzeni zawsze daje nam to wiele radości, inspiracji i motywacji. Stąd każdej naszej imprezie towarzyszą konkursy dla wystawców, do udziału w których gorąco zachęcamy.

Odbywać się one będą w następujących kategoriach:

1) NAJLEPSZY PRODUKT PREZENTOWANY NA TARGACH. Warunkiem udziału jest zgłoszenie produktu, wypełnienie karty i uiszczenie opłaty.
Przyznawane Nagrody:

  • „ZŁOTA KIELNIA”, "EKO PRODUKT" – Główna Nagroda Targów

  • „NAGRODA ORGANIZATORA” – statuetki, puchary


2) KREATYWNA PREZENTACJA WYROBÓW NA STOISKU
Celem konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania ciekawej, niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających oraz da szansę zdobycia nagrody. Prezentacja wyrobów powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Udział jest bezpłatny dla wszystkich wystawców. Zwycięzca otrzyma puchar lub statuetkę z informacją „Kreatywna Prezentacja”.

Materiały do pobrania:

1) Zgłoszenie produktu do konkursu o nagrodę ZŁOTA KIELNIA, EKO PRODUKT (pobierz)

2) REGULAMIN (pobierz)