15-16.09.2018

Gliwice

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej
ul. Kaszubska 28

XIV Targi EXPOBUD Budownictwa, Wnętrz, Ogrodów

Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”. Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających. Cel: ściślejsze ubranżowienie, ukierunkowanie tych targów.

Branże prezentujące się na tej imprezie to: budownictwo, ogrzewanie, aranżacja wnętrz, wyposażenie ogrodów. Chcąc sprostać wymaganiom rynku, zmieniającym się wciąż jego potrzebom – podjęliśmy decyzję, aby jesienna impreza stanowiła uzupełnienie wiosennej oferty. Aby pozwoliła wystawcom na zaprezentowanie towarów typowych dla tej pory roku. Ponadto stanowi ona doskonałą okazję do pozyskania klienta, zorientowania się w tendencjach oraz uzupełnienia portfela sprzedanych ofert. Jesień to czas decyzji o budowie, zakupie działki, wyborze projektu, remoncie c.o. Dlatego też warto skorzystać z wystawienia się podczas edycji jesiennej.Tym bardziej, iż impreza odbywa się już od 2005 r., a odwiedza ją każdorazowo 5 tys. mieszkańców Gliwic i okolic.Uzupełnieniem i niewątpliwą atrakcją jest Kiermasz Roślin, który towarzyszy imprezie.

Wpis do Informatora Targowego

Najważniejsze informacje:

1. Stoiska można urządzać w piątek (14.09.2018 r.) od godz. 8:00 do 20:00 Stoisko powinno być przygotowane najpóźniej w sobotę (15.09.2018 r.) do godz. 8:30.

2. Sobota (15.09.2018 r.) godz. 11:00 uroczyste otwarcie, następnie poczęstunek.

3. Niedziela godz. 17:00 zakończenie targów. Demontaż stoisk można rozpocząć o godz. 17:00 do 20:00, a w poniedziałek od godz. 7:00 do 12:00.Lokalizacja

termin Termin Targów:

15-16 września

miejsce Lokalizacja:

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej
ul. Kaszubska 28

godziny Godziny otwarcia:

sobota, godz. od 10:00 do 17:00
niedziela, godz. od 10:00 do 17:00

Konkursy dla wystawców

Przyznawane Nagrody:
  • „ZŁOTA KIELNIA”, "EKO PRODUKT" – Główna Nagroda Targów

  • „NAGRODA ORGANIZATORA” – statuetki, puchary


2) KREATYWNA PREZENTACJA WYROBÓW NA STOISKU
Celem konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania ciekawej, niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających oraz da szansę zdobycia nagrody. Prezentacja wyrobów powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Udział jest bezpłatny dla wszystkich wystawców. Zwycięzca otrzyma puchar lub statuetkę z informacją „Kreatywna Prezentacja”.

Materiały do pobrania:

1) Zgłoszenie produktu do konkursu o nagrodę ZŁOTA KIELNIA, EKO PRODUKT (pobierz)

2) REGULAMIN (pobierz)